Motorlet – Admira Praha 2:1 (kon.) | Bohemians B – Hostouň 0:1 (kon.) | Robstav – Č. Budějovice B 1:3 (kon.)
Karlovy Vary – Vltavín 2:1 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:1 (0:1)
FK Admira Praha
Sobota 14.10.2023, 10:15 • Stadion Butovice, Praha 5 • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V rámci 11. kola ČFL (A) se mezi sebou utkají dva pražské týmy. Domácí FK Motorlet Praha hostí FK Admiru Praha.

Domácí FK Motorlet Praha, hrající své domácí zápasy na stadionu v pražských Butovicích, nezačal letošní ročník ČFL (A) vůbec dobře. Po 10 odehraných utkáních má na svém kontě pouhých 8 bodů za 2 výhry, 2 remízy a 6 proher s velmi záporných skórem 10:23. Nachází se na předposledním místě s náskokem pouhých 2 bodů na poslední Králův Dvůr. V minulém kole prohrál na hřišti Hostouně 5:2.

Hostující FK Admira Praha naopak vstoupila do aktuálního ročníku ČFL (A) velmi dobře. Za 10 odehraných zápasů nasbírali hosté 16 bodů za 5 výher, 1 remízu a 4 porážky s pasivním skóre 15:20 a nachází se na 5. místě ligové tabulky. V minulém kole remizovali doma s Duklou Praha B 1:1.

Nejlepším střelcem domácích je Bernardo, který má na svém kontě 3 přesné zásahy.
    Celkem 7x se prosadil hostující Radek Šiler a je tak nejlepším střelcem hostů.

FK Motorlet Praha: Mihálek – Alexandr, Filip (C), Sv. Jurčin, Kodr – Jatchvaliani, Rataj, Šulc – Žížala, Scharf, Bernardo
    Náhradníci: Havránek – Čepelák, Hrabina, Hroník, Se. Juršičin, Rodriguez
    Trenér: Poustka M.

FK Admira Praha: Keller – Herc, Horák, Fric, Venc – Čácha, Jandovský, Šiler – Záruba, Zahálka (C), Koutecký
    Náhradníci: Veselý – Kunc, Lauko, Skalický, Vlček, Martinic
    Trenér: Peřina F.

Rozhodčí: Rejžek – Toucha, Kotalík.

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

1
    Úvodní nepřesnost předvedli hráči domácích.

3
    Velmi nepřesnou střelu vyslal Martin Čácha. Domácí budou rozehrávat od branky.

5
    O hezkou průnikovou přihrávku se pokoušel Marek Kodr, ale jeho přihrávka byla příliš dlouhá.

8
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

10
    Nepřesnou kombinaci na vlastní polovině předvedli hráči domácího celku. Outové vhazování budou mít k dispozici hráči Admiry.

11
    Ondřej Herc se snažil dlouhým centem najít jednoho ze svých spoluhráčů, ale jeho přihrávka byla velmi nepřesná.

14
    Nebezpečnou střelu vyslal domácí Rataj. Ta ale jen těsně minula domácí branku. Hostující brankář Keller se jen ohlédl.

16

19
    Hra je teď pozastavena, neboť na hrací ploše zůstal ležet jeden z hráčů Motorletu. Konkrétně jde o kapitána Martina Filipa.

21
    Hra už je v plném proudu. Míč na svých kopačkách mají hráči Admiry.

23
    Volný přímý kop mají k dispozici domácí hráči.

24
    S volným přímým kopem si obrana hostí poradila a odvrátila jej na outové vhazování.

26
    Hosté se teď hodně zlobí, neboť po souboji v pokutovém území se dožadují odpískání pokutového kopu. Rozhodčí je ale proti a penaltu nenařizuje.

28
    Nebezpečnou střelu zpoza vápna vyslal domácí Šulc, ale bránu netrefil.

30
    Admira právě vstřelila branku!
    Po skvělé akci hostí s ke střele dostal Viktor zárzba, který bezpečně proměnil. Brankář domácích Mihálek neměl nárok jeho střelu chytit.

33
    Skvělý brankářský zákrok předvedl Martin Keller. Domácí budou zahrávat roh.

35
    Luka Jatchvaliani předvedl surový faul. Od hlavního rozhodčího Rejžka vidí poslední varování.

37
    Miroslav horák vyslal průnikovou přihrávku za obranu na Viktora Zárubu. Ten ale míč nezpracoval a ten mu utekl do zámezí.

40
    Po sérii odrazů a soubojů na půli hřiště budou vhazovat domácí.

42
    Velmi nebezpečnou střelu vyslal hostující Koutecký, ale brankař Mihálek předvedl skvělý zákrok.

44
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop z nadějné vzdálenosti.

45
    Z volným přímým kopem si hostující obrana poradila.

45
    V závěru poločasu budou rohový kop zahrávat hosté.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45+1
    V nastaveném čase 1. poločasu budou hosté vhazovat poblíž domácí šestnáctky.

45+2

Máme za sebou 1. poločas duelu 11. kola ČFL (A), ve kterém domácí FK Motorlet Praha prohrává s FK Admirou Praha 0:1. Začátek poločasu byl velmi soubojový, hrálo se převážně ve středu pole s minimem šancí. Tu jedinou měl domácí Rataj, ale gól nepadl. Ve 30. minutě se po skvělé akci hostí prosadil Viktor Záruba, který tak určil stav poločasového skóre. Ke konci poločasu mohl na 2:0 zvýšit Koutecký, ale brankář domácích se vyznamenal. Stav je tak 0:1.

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

46

47
    Ze začátku 2. poločasu provádí domácí jednu změnu:

Domácí Daniel Žížala posílal velmi nepřesnou přihrávku.

47
    Motorlet právě vstřelil branku!
    To bylo rychlé. Prakticky hned po návratu ze šaten máme vyrovnáno.
    Domácí útočník JAN ŠULC si naběhl na krásný centr od Jana Šulce a bezpečně proměnil. Připisuje si tak 4. gól v letošní sezóně.
    Asistence: Jan Šulc.

50
    Hostující hráč zůstal ležet na zemi a vyžádal si ošetření.
    Hra je tak na chvíli pozastavena.

52
    Nevybíravý faul teď předvedl hostující Ondřej Herc. Vidí žlutou kartu.

55
    Volný přímý kop budou z nadějné pozice rozehrávat hosté.

56
    Volný přímý kop odvrátila domácí obrana na rohový kop.

57
    Po rychlé akci se k míči dostal Michal Rataj, který přihrál míč SVENU JURČIŠINOVI, který vsítil branku. Brankář Keller byl bez šance míč chytit.

59
    Nepřesnou přihrávku předvedli zaskočení hosté.

61
    Střelou z dálky se presentoval domácí Rataj, ale bránu těsně minul.

63
    Hosté budou mít k dispozici výhodu v podobě rohového kopu.

65
    Hostující Šiler se pokusil o průnikovou přihrávku za obranu, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.

66
    Brankář Mihálek bude rozehrávat od své brány.

68
    Koutecký hasil požár, který způsobily jeho spoluhráči. Po zásluze vidí žlutou kartu.

72
    Krásným centrem se presentoval domácí kapitán Filip. Jeho centr ale Rataj nezpracoval a míč skončil v zámezí.

74
    Hra je přerušená, neboť po tvrdém souboji zůstal ležet na trávě hostující Herc.

76
    Z velmi dobré pozice na okraji velkého vápna budou hosté rozehrávat volný přímý kop.

78
    S volným přímým kopem si domácí obrana poradila a založila rychlý break, který ale kvůli offsidu byl rychle přerušen.

80
    Rohový kop budou zahrávat domácí.

82
    Po rohovém kopu nebezpečně hlavičkoval Marek Kodr, ale brankář Keller jeho střelu reflexivně vyrazil na rohový kop.

84
    Střelu ze střední vzdálenosti vyslal hostující kapitán Zahálka, ale bránu minul.

85
    Martin Fric předvedl faul, po kterém jednoznačně vidí žlutou kartu.

87
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Admiry.

89
    Hráči Admiry se pokoušeli ohrozil bránu domácího brankáře Mihálka, ale vyslaná střela byla velmi nepřesná.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90+2
    Hráči Admiry se snaží s výsledkem utkání ještě něco udělat, ale snahu kazí nepřesná rozehrávka.

90+4
    Hosté budou zahrávat rohový kop. Jedna z posledních šancí v utkání.

90+5
    Hlavní rozhodčí Rejžek ukončil dnešní utkání.

V 11. kole ČFL (A) poráží FK Motorlet Praha FK Admiru Praha 2:1. V 1. poločasu šli do vedení hosté, když se prosadil Záruba. Po změně stran hned ve 47. minutě vyrovnal po skvělé akci Šulc. Hned za 10 minut otočil vývoj utkání Jurčišin. Po zbytek utkání se už moc zajímavých akcí neudálo a domácí vítězí 2:1.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (12:17:08)