Arizona – Anaheim 2:1 (kon.) | Montreal – Washington 3:2 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (po pr.)
Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Vancouver 3:5 (kon.) | Chicago – Vegas 3:5 (kon.)
Dallas – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Nashville – San Jose 5:1 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Colorado – Carolina 6:4 (kon.) | Seattle – NY Rangers 1:4 (kon.)
Edmonton – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Boston 2:4 (kon.) | Detroit – Calgary 6:2 (kon.)
Seattle Kraken
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
New York Rangers
Neděle 22.10.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

New York Rangers vyhrává tento zápas na ledě soupeře 4:1 a získává další body do tabulky. Povedený duel odehrál Filip Chytil, který má tři asistence. (07:09:02)

59:36
    Domácí mají kotouč pod kontrolou a utkání dohrávají.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, následně je hra pro zakázané uvolnění přerušena.

58:54
    Hra je nyní přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

58:45
    V poklidném tempu se utkání dohrává.

56:58
    Seattle rozehrává od své branky, pokoušel se dostat do útočného pásma, ale obrana si celkem snadno poradila.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující Rangers mají tříbrankový nások.

54:16
    Nyní se v poklidném tempu dohrává tato pasáž hry. Hostující celek kontroluje hru.

53:56
    Alexis Lafreniere ani Artěmij Panarin nedokázali proměnit dobré šance, které měli.

52:46
    Mika Zibanejad se dostal do šance při vlastním oslabení, ale nedokázal střeleckou příležitost proměnit.

51:32
    Domácí celek hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

50:56
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Will Cuylle – 2 min., držení.

50:40
    Sledujeme nyní hru pět na pět. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

50:16
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Jared McCann – 5 min., bitka.

Vincent Trocheck – 5 min., bitka.

50:16
    Jared McCann a Vincent Trocheck si to rozdají v bitce.

50:12
    Komerční přestávka.

50:05
    Dostáváme se do druhé poloviny třetiny.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Schultz (Dumoulin, Tolvanen) – 13. Panarin (Chytil), 34. Kakko (Trouba, K. Miller), 38. Lafreniere (Chytil), 46. Panarin (Chytil, K. Miller)

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, Bjorkstrand – Tolvanen, Burakovsky, Gourde – Kartye, Bellemare, Yamamoto.
    Trenér: Dave Hakstol

New York Rangers: Quick (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba, E. Gustafsson, Schneider – Kreider, Zibanejad, Kakko – Panarin, Chytil, Lafreniere – Cuylle, Trocheck, Wheeler – Goodrow, Bonino, Vesey.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Schlenker, Skilliter – Mills, Mahon

Diváci: 17 151