Florida – Seattle 3:2 (kon.) | Nashville – Toronto 3:2 (po pr.) | Boston – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 0:2 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 2:5 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Vegas 3:4 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Colorado 4:0 (kon.)
New Jersey – Minnesota 4:3 (kon.) | Washington – San Jose 3:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Montreal Canadiens
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
Winnipeg Jets
Neděle 29.10.2023, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Z tohoto napínavého zápasu je to všechno. Věřím, že jste se u sledování zápasu bavili. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou! Hezký den a hezký zbytek víkendu. (03:17:29)

Česká a slovenská stopa
    Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:02

Tři hvězdy utkání
    1. Kaiden Guhle (MTL) 0+2
    2. Adam Lowry (WPG) 2+0
    3. Jake Allen (MTL) 42 zákroků

Utkání je za námi a došlo až do nájezdů, ve kterých byl jako jediný úspěšný už v první sérii kapitán Montrealu Nick Suzuki, jenž rozhodl svým precizně provedeným nájezdem o výhře svého celku. Winnipeg může být zklamán z toho, že se mu nepodařilo proměnit více šancí, které si během zápasu vytvořil, ale naopak trenéra Bownesse může těšit výkon brankáře Brossotia, který dnes předvedl opravdu skvělý výkon a vytáhl skvělé zákroky, což je ale nutno říct i o domácím Allenovi. Montreal tak v ryze kanadském souboji bere o bod navíc, Winnipeg musí tentokrát zkousnout po výhře nad Detroitem další porážku.

Nick SUZUKI - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens. Autorem rozhodujícího nájezdu je NICK SUZUKI, který svůj nájezd proměnil. Při zakončení udělal povedenou kličku a střelou za beton Brossoita ho překonal.

3. série
    1:0
    Nikolaj EHLERS neproměňuje. Jeho ránu Allen chytil a Montreal vítězí.

1:0
    Cole CAUFIELD neproměňuje. Jeho střela skončila v lapačce Brossoita.

1. série
    1:0
    Mark SCHEIFELE neproměňuje. Scheifele mířil mezi Allenovy betony, ale Allen si prostor pohlídal.

1. série
    1:0
    Nick SUZUKI proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme viděli mnoho šancí na obou stranách, ale ani jedna neskončila v bráně. Tu největší měl 10 sekund před koncem prodloužení Caufield, který z levého kruhu zcela přestřelil úplně odkrytou bránu. Brossoit i Allen se v prodloužení vyznamenali. Po krátké úpravě ledu tak přijdou na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Caufieldovi utíká puk do středního pásma.

64:09
    Naměstnikov prověřil svou střelou Allena. Domácí brankář má puk ve své výstroji a přerušuje hru. Vhazuje se před jeho bránou.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

Mateo

Branky a nahrávky: 6. J. Barron (Harvey-Pinard, Guhle), 29. Monahan (Suzuki, Matheson), 42. Armia (Guhle), rozh. náj. Suzuki – 5. Lowry (TS), 21. Lowry (Niederreiter, Appleton), 21. Niederreiter (Appleton)