Florida – Seattle 3:2 (kon.) | Nashville – Toronto 3:2 (po pr.) | Boston – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 0:2 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 2:5 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Vegas 3:4 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Colorado 4:0 (kon.)
New Jersey – Minnesota 4:3 (kon.) | Washington – San Jose 3:1 (kon.)
New Jersey Devils
4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
Minnesota Wild
Neděle 29.10.2023, 22:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (00:45:27)

3. Vítek Vaněček (NJD) 30 zákroků

Ve třetí třetině si oba celky dokázaly vytvořit řadu příležitostí, ale ani jednomu z týmů se nedařilo přidat další branku. New Jersey se ani nepodařilo využít situaci, kdy na Fleuryho jeli dva samotní hráči.

A tak trochu následně přišel trest, protože se necelých pět minut před koncem Minnesota přiblížila na rozdíl jediné branky, když se prosadil Middleton. Wild ještě v závěru zkoušeli hru bez brankáře, kterou jim vylepšila i přesilová hra, jenže jejich tlak už další branku nepřinesl.

New Jersey Devils tedy nakonec zdolali Minnesotu Wild těsně 4:3.

59:54
    A tak je tu ještě jedno zakončení hostí, které vyslal Kaprizov a Vaněček jeho střelu vyrazil do rohu kluziště.

59:44
    New Jersey získalo puk a domácí jej ihned vyhazují přes celé kluziště.

59:29
    Hartman nahrával kotouč mezi kruhy, ale zde zrovna nebyl nikdo v bílém.

59:09
    Zuccarellova nabídka na teč jen proletěla kolem brány.

58:48
    Po zblokované přihrávce Hartmana se k puku dostali domácí, kteří jej vyhodili do středního pásma.

58:23
    Dean Evason (MNS) si samozřejmě bere svůj oddechový čas.

58:23
    Tak domácí hokejisté navíc budou hrát oslabení! Erik Haula (NJD) oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za vysokou hůl. Tak to bude ještě hodně zajímavé.

58:10
    Wild chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, ale ten zasáhl jednoho z domácích do jeho obličeje, a tak je hra přerušena. Nicméně vhazovat se bude před Vaněčkem.

58:02
    Mercer mohl rozhodnout, jenže jeho zakončení zblokoval Addison.

57:38
    Fleury míří na střídačku!

57:28
    Zuccarellova střela byla zblokována Lazarem.

57:11
    New Jersey nakonec svého soupeře vytlačilo ze své obranné třetiny.

56:47
    Minnesota je už ve svém útočném pásmu, kde je kotouč zašlápnutý v rohu kluziště.

56:08
    New Jersey na inkasovanou branku reaguje tak, že domácí drží puk ve svém útočném pásmu, kde o něj bojují kolem mantinelu.
    55:17 Jacob MIDDLETON - 4:3

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 7. Bratt (Marino, Bahl), 27. Toffoli (Bratt, L. Hughes), 27. Haula, 37. Bratt (Meier, L. Hughes) – 15. Maroon (Brodin, Faber), 23. Hartman (Addison, Eriksson Ek), 56. Middleton (Maroon, M. Foligno)

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Siegenthaler, Hamilton, Bahl, Marino, L. Hughes, B. Smith – Toffoli, J. Hughes, Meier – Palát, M. McLeod, Bratt – Mercer, Haula, Lazar – Holtz, Tierney, Bastian.
    Trenér: Lindy Ruff

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Brodin, Faber, Middleton, Addison, Mermis, Merrill, Hunt – Kaprizov, Hartman, Zuccarello – M. Johansson, Eriksson Ek, Maroon – M. Foligno, Rossi, Lettieri – Dewar, Duhaime.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Brenk, Kozari – Knorr, Berg

Diváci: 16 514