Florida – Seattle 3:2 (kon.) | Nashville – Toronto 3:2 (po pr.) | Boston – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 0:2 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 2:5 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Vegas 3:4 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Colorado 4:0 (kon.)
New Jersey – Minnesota 4:3 (kon.) | Washington – San Jose 3:1 (kon.)

3. Artěmij Panarin (NYR) 1+1 (05:53:35)

Vancouver nedokázal využít obrovského tlaku a spousty šancí, které si v prodloužení zápasu proti New Yorku Rangers vytvořil. Několikrát měli domácí vítězství na dosah, Kuzmenko sám měl hned tři gólovky, ale Šesťorkin v nastavené pětiminutovce doslova kouzlil. Pak přišlo jedno přečíslení Rangers, gól Millera po střele z voleje a vítězství 4:3 po prodloužení.

63:48 K'Andre MILLER - 3:4

63:48
    Rangers právě vstřelili branku!
    Vancouver byl během celého prodloužení jednoznačně lepším týmem, ale nedokázal využít svých šancí. To Rangers svou jednu velkou šanci dokázali využít. V přečíslení tří proti jednomu Kreider uklidnil hru, přihrál do pravé strany na K'ANDREHO MILLERA, jenž ránou z voleje prostřelil přesouvajícího se DeSmitha. Asistence: Chris Kreider.

63:10
    Domácím nyní nestačila ani přihrávka za obranu! Kuzmenko netrefil branku Šesťorkina, který zachoval klid a nešel na led.

62:56
    Sražená střela Petterssona, kterou zblokoval Gustafsson, vyletěla až do ochranné sítě.

62:12
    Po krátkém útoku Rangers se zase vrátili před branku soupeře domácí a Šesťorkin znovu v brankovišti doslova kouzlil. Jeho zásluhou ještě mohou hosté bojovat o vítězství.

61:21
    Domácí měli na holi rozhodující gól! Jenže Andreiovi Kuzmenkovi nestačilo ani to, že si Šesťorkina položil, z pravé strany ho nedokázal nadvakrát překonat a brankář Rangers zachytil puk do lapačky.

60:56
    Hughes svou ránou zpoza pravého kruhu trefil beton Šesťorkina, který výborně vykopl nohou.

60:24
    Miller se snažil po pravém mantinelu uvolnit a přejít až vedle brankoviště, ale Zibanejad jeho střelu blokuje a sráží do ochranné sítě.

60:01

Divoká přestřelka ve třetí třetině nakonec posílá střetnutí za stavu 3:3 do prodloužení.

60:00

59:36
    Obdobně tvrdě byl v pásmu Rangers sražen také hostující hráč. I tuto situaci rozhodčí pouští.

58:59
    Di Giuseppe byl sražen u mantinelu v útočném pásmu, kam pronikl po dlouhé přihrávce z vlastního pásma. Rozhodčí mlčí.

58:24
    Šesťorkin zastavuje průnik Kosatek po levém křídle a přerušuje hru.

57:45
    Pomaličku se blíží konec základní hrací doby. Každá chyba a případný trest za ni může být rozhodující.

57:01
    Kreider se dostal před brankovištěm Canucks k protečování puku, DeSmith pohotovým zásahem vytěsnil mimo branku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 36. J. Miller (Hronek, E. Pettersson), 50. Myers, 56. Soucy (Hronek, Beauvillier) – 10. Panarin (Trocheck, Zibanejad), 53. Fox (Panarin, Zibanejad), 54. Zibanejad (Fox), 64. K. Miller (Kreider)

Vancouver Canucks: DeSmith (Demko) – Q. Hughes (C), Hronek, Cole, Friedman, Soucy, Myers – Kuzmenko, E. Pettersson (A), Michejev – Di Giuseppe, J. Miller (A), Boeser – Joshua, P. Suter, Garland – Beauvillier, Lafferty, Höglander.
    Trenér: Rick Tocchet

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba (C), E. Gustafsson, Schneider – Kreider, Zibanejad (A), Kakko – Panarin (A), Chytil, Lafreniere – Cuylle, Trocheck, Wheeler – Goodrow, Bonino, Vesey.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: McIsaac, Markovic – Deschamps, Shewchyk

Diváci: 18483