Florida – Seattle 3:2 (kon.) | Nashville – Toronto 3:2 (po pr.) | Boston – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 0:2 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 2:5 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Vegas 3:4 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Colorado 4:0 (kon.)
New Jersey – Minnesota 4:3 (kon.) | Washington – San Jose 3:1 (kon.)

3. Alex Laferriere (VGK) 1+0 (06:28:59)

Hokejisté Las Vegas v zápase prohrávali 0:2, ve třetí třetině otočili na 3:2, ale domácí v poslední minutě srovnali. Prodloužení branku nepřineslo, a tak šel zápas do nájezdů. V nich o výhře Vegas rozhodl Jack Eichel.

Jack EICHEL - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
    Autorem vítězné branky je JACK EICHEL.
    Kevin FIALA

3. série
    0:1
    Kevin FIALA neproměňuje. Domácí hráč trefil brankáře, který tak korunuje skvělý výkon.
    Shea THEODORE

2. série
    0:1
    Shea THEODORE neproměňuje. Blafák nedotáhl.
    Pierre-Luc DUBOIS

2. série
    0:1
    Pierre-Luc DUBOIS neproměňuje. Hráč nevymyslel vůbec nic, trefil brankáře do rukavice.
    Jack EICHEL

1. série
    0:1
    Jack EICHEL proměňuje. Rychlá střela do dolní části branky, gólman nedosáhl na puk.
    Trevor MOORE

1. série
    0:0
    Trevor MOORE neproměňuje. Trefil pouze beton brankáře.