Buffalo – Minnesota 3:2 (kon.) | Florida – Carolina 5:2 (kon.) | New Jersey – Washington 2:4 (kon.)
Toronto – Calgary 5:4 (2:1 po s.n.) | Anaheim – Philadelphia 3:6 (kon.) | Vegas – San Jose 5:0 (kon.)
Detroit – Columbus 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
Toronto Maple Leafs
5:4 (2:1, 2:2, 0:1 - 0:0)
Calgary Flames
Sobota 11.11.2023, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

To už je ode mne pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se opět těšit u dalších zápasů kanadskoamerické NHL.

Adam Růžička (CGY) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 10:23
    Martin Pospíšil (CGY) – 1+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:50

Tři hvězdy utkání
    1. William Nylander (TOR) 2+1
    2. Max Domi (TOR) 0+1
    3. Morgan Rielly (TOR) 0+1

Dnešní zápas bavil! Viděli jsme devět branek ze hry, deset nájezdů, strhující závěr prodloužení, spoustu šancí! zkrátka hokej jak má být!

Toronto výhra za dva body asi krapet mrzí, za A proto, že ztratilo vedení 4:1, za B jednoduše proto, že zhruba 10 minut třetí třetiny byli domácí o řád lepší, šancí rozhodnout měli nespočet. Calgary, které od vyrovnání na 4:4 až do 60. minuty vytřelilo na branku pouze 2x je samozřejmě spokojeno. Velký podíl na bodu má Daniel Vladař, ten sice čtyřikrát inkasoval, ve 3. třetině byl ale famózní.

Toronto Maple Leafs – Calgary Flames 5:4 po nájezdech.

Max DOMI - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.