Slavia – Litoměřice 4:3 (kon.) | Prostějov – Pardubice B 6:1 (kon.) | Kolín – Přerov 2:3 (po pr.)
Třebíč – Vsetín 5:4 (kon.) | Frýdek-M. – Sokolov 5:2 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice B
Sobota 02.12.2023, 17:00Chance liga • 27. kolo

59:48
    Dvě minuty za sekání ještě dostává hostující Tomáš Zeman.

56:47
    Jakub Lichtag najel v přerušené hře do Marka Račuka, který se mu přijel pomstít. Na trestnou lavici půjdou ona hokejisté.

55:21
    Petr Hašek obral o puk Tomáše Kauta, který ho pak podrazil. Síly na ledě se vyrovnají.

54:17
    Jan Slanina najel do pardubického brankáře Vomáčky. Rozhodčí to k nelibosti domácích hráčů i fanoušků posoudil jako nedovolený zákrok vůči gólmanovi Dynama B.

50:33
    Aleš Poledna se natahoval holí po Rohlíkovi. Své náčiní měl u nohou soupeře příliš dlouho na vkus rozhodčích a tak je vyloučen za hákování.

48:06
    Ondřej Rohlík dostal dvě minuty za zahákování Poledny. Další přesilovka pro Prostějov.

44:00
    Daniel Rákos dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Druhá přesilovka pro Prostějov. Tentokrát kompletní.

40:08
    Ta ale dlouho netrvala. Tomáš Kaut je potrestán za seknutí do Slaniny. Za 32 sekund přijde na řadu přesilovka Prostějova.

38:39
    Jan Veselý šavloval holí před hostující brankou a lehce krosčekoval Voženílka. Mezitím prošla přihrávka spoluhráče až na Jiřího Fronka, který z levého kruhu trefil odkrytou branku. Gól ale neplatí, jelikož rozhodčí posílají na trestnou lavici právě Veselého.

34:44
    Jan Pohl se v obranném pásmu nešikovně natáhl holí po Tomášovi Kautovi, kterého podrazil. Hosté si zahrají už třetí přesilovku ve druhé třetině.

29:40
    Za podrážení je vyloučen Petr Hašek. Druhá přesilovka Dynama.

23:41
    Petr Krejčí dostal dvě minuty za podražení Rákose, ke kterému došlo za hostující brankou. Přesilovka pro Dynamo.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Račuk (Maruna), 19. Hanousek (Slanina, Jiránek), 19. Pohl (Z. Doležal, Hašek), 21. Hanousek (Z. Doležal, Hašek), 49. J. Veselý (Illéš, Jiránek), 60. Z. Doležal (Illéš, Venkrbec) – 19. Rákos (Nedbal, Švec)

LHK Jestřábi Prostějov: Štipčák (Pavelka) – Poledna, Hanousek, Drtil, Pohl, Kubeš, Krejčí – Illéš, Hašek, Z. Doležal – Fronk, Ostřížek, J. Veselý – Maruna, Pitule, Račuk – Jiránek (A), Venkrbec (C), Slanina.
    Trenér: Martin Janeček

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Tvrdík, Zdráhal, Nedbal, Švec, Kaštánek, Voženílek – Žálčík (A), Rákos (A), Kaplan – Pochobradský, J. Mikyska, Urban – Rohlík, Kaut (C), Hrníčko – Lichtag, Zeman, Rouha.
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Wagner, Pilný – Král, Peluha