Č. Budějovice – Olomouc 4:5 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 5:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:3 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Přerov 5:2 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 2:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 30.12.2023, 12:00 • Jihlava, Malá hala • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

57:13
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Adam Topol – 2+2, vysoká hůl.

52:16
    Tady se hosté nemohou vůbec zlobit, jelikož kapitán Jakub Hrouda evidentně podrazil soupeře v rohu za brankou, který vyvážel puk ven z pásma.

44:50
    Lukáš Číhal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

41:12
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Kristers Zvagulis – 2 min., podrážení.

38:11
    Mladoboleslavský Matěj Gardoň a jeho jihlavský protějšek Jakub Modl se tak dlouho láskyplně zvali na silvestrovský dýchánek, až jím sudí jejich plány pro zítřejší poslední den roku přerušili a posílají je ven za hrubost.

29:21
    Adam Vlasák – 2 min., hákování.

28:33
    Na zimáčku jsou k vidění poměrně velké emoce. Tomáš Moravec za brankou zbytečně povalil Rostislava Noska, který neměl absolutně žádný zájem o případnou bitku. A protože mu Moravec trošku naložil, jde na dvě minuty ven.

26:58
    Ačkoliv se Šimon Báťa celkem diví, sudí rozhodli, že soupeře vrazil na mantinel nedovoleně a jde na dvě minuty ven.

17:38
    Matěj Vildomec – 2 min., nedovolené bránění.

14:17
    Matěj Gardoň – 2 min., sekání.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 23. Vandas (Báťa, Rauš), 31. Topol (Vildomec, Báťa) – 9. Hurt (Šindelář), 28. Hruška (Gardoň, Kučera), rozh. náj. Šindelář