Vancouver – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Montreal 9:4 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:6 (kon.)
St. Louis – Washington 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:3 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:5 (kon.)
Carolina – Minnesota 2:5 (kon.)
New Jersey Devils
2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
Dallas Stars
Neděle 21.01.2024, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

59:17
    Po krátké potyčce před Dawsem byl vyloučen domácí Cam Foote, když si vyslechl dvě minuty za hrubost a také desetiminutový osobní trest.

54:53
    Další trest pro domácí tým, dvě minuty za nesportovní chování musí odpykat Tyler Toffoli.

49:57
    Síly na ledě se nám vyrovnávají, dvě minuty za nedovolené bránění si totiž vyslechl Ryan Suter.

49:32
    Je tu trest na domácí straně, dvě minuty za podrážení si odsedí Nathan Bastian.

28:37
    Další vyloučení, nyní na domácí straně, dvě minuty za držení vyfasoval Šimon Nemec.

26:01
    Už se pískalo, Jason Robertson si vysloužil dvouminutový trest za vysokou hůl.

22:28
    Je tu přesilovka pro Dallas, dvě minuty za hrubost si odsedí Cal Foote.

05:26
    Už se ale pískalo a s dvěma minutami za držení zamířil na trestnou lavici domácí Cal Foote.

01:20
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za podrážení obdržel Ryan Suter.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 54. Bratt (Meier, Hischier), 59. Toffoli – 6. Pavelski (Benn, J. Robertson), 28. Hintz (R. Suter), 37. Duchene (Seguin, Harley), 40. Hintz (W. Johnston, R. Suter), 43. Cr. Smith (Dellandrea, Harley), 48. W. Johnston (J. Robertson, Lindell)

New Jersey Devils: Daws (Vaněček) – Nemec, Marino, C. Miller, L. Hughes, Foote, Bahl – Bratt (A), Hischier (C), Toffoli – Mercer, M. McLeod, Meier – Bastian, Haula (A), Lazar – Holtz, Tierney, Willman.
    Trenér: Lindy Ruff

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Hakanpää (A), Lindell, Hanley, Harley, Lundkvist, R. Suter – W. Johnston, Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene, Dadonov – Pavelski (A), Steel, Benn (C) – Cr. Smith, Faksa, Dellandrea.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: McIsaac, Halkidis – Suchánek, Smith

Diváci: 16 514