Bayern – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Bochum – Augsburg 1:1 (kon.) | Darmstadt – Leverkusen 0:2 (kon.)
Freiburg – Stuttgart 1:3 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Frankfurt 2:0 (kon.)
SC Freiburg
1:3 (1:2)
VfB Stuttgart
Sobota 03.02.2024, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 20. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:6. Fauly: 10:7. (17:47:47)

Velmi náročné a předveším dlouhé utkání (celkové nastavení téměř dvacetpět minut) zaslouženě a lépe zvládli hráči Stuttgartu a připisují i cenné tři body.

Skvěle jim pomohla parádní půlhodina hry trefy Undava a Führicha + vyloučení Röhla. V nastaveném čase první půle sice po rohu korigoval Kübler, ale dvojgólové vedení VfB vrátil po sedmdesáti minutých hry Mittelstädt.

Utkání kromě dvou dlouhých pauz (nepřístojnosti diváků), bylo ovlivněno tvrdou hrou a množstvím žlutých karet.

90+11

90+10
    Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Maximilian Philipp).

Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Angelo Stiller).

90+10
    Máme tu další rozmíščku uprostřed hrací plochy.

90+9
    Míč z leva sice mířil do "šestnáctky", ale také zároveń do území nikoho, zvláště žádného stuttgartského hráče.

90+7
    Atubolu si připsal úspěšný zásah a hned rozehrává balon na své spoluhráče.

90+5
    Výtečně zasáhl brankář Nübel proti nebezpečné střele Eggesteina, vzápětí jsme byli po ostrém souboji svědky potyčky minimálně čtveřice bojechtivých kohoutů!

90+3
    Hráči Stuttgartu hrají velmi pasivně formou krátkých pasů před svým pokutovým územím.

90+2
    Střelecké zakončení Maximiliana Philippa skončilo pouze na obětavém bránícím hráči roualtovi, který včas zasáhl na brankové čáře!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje i ve druhém poločase kvůli dlouhému přerušení netypických deset minut, což je však stále méně než v první polovině utkání!

90
    Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Lukas Kübler) za faul ve formě podražení soupeře.

88
    Po hlavičkovém souboji s Guldem potřebuje lékařské ošetření Leweling.

87
    Skvělou střelu Vagnomana po zemi k tyči jne konečky prstů vyškrábl na rohový kop brankář Atubolu!

84
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Maximilian Philipp.

83
    ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Florent Muslija,
    ze hřiště odchází Matthias Ginter, přichází Noah Weißhaupt.

82
    Při nejbližším přerušení hry hned trojí střídání chystá lavička Freiburga.

81
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Maximilian Mittelstädt, přichází Pascal Stenzel.

79
    Karazor vyhrál v osobním souboji a navíc Stuttgart bude rozehrávat rohový kop.

Rostislav Králik

Branky: 45+11. Kübler (Grifo) – 3. Undav (Anton), 7. Führich (Undav), 74. Mittelstädt

Karty:   22. Streich (FRE), 41. Ginter (FRE), 45+4. Eggestein (FRE), 45+9. Sallai (FRE), 90. Kübler (FRE), 90+10. M. Philipp (FRE) – 72. Mittelstädt (STU), 90+10. Stiller (STU)   18. Röhl (FRE)

Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:6. Fauly: 10:7.
    SC Freiburg: Atubolu – Kübler, Ginter (83. Weißhaupt), Gulde, Makengo (73. Günter) – Eggestein, Höfler (73. Gregoritsch) – Sallai, Röhl, Grifo (C) (83. Muslija) – Höler (84. M. Philipp).
    Náhradníci: F. Müller – Keitel, Szalai, Sildillia.

Trenér: Christian Streich

VfB Stuttgart: Nübel – Mittelstädt (81. Stenzel), Anton (C), Rouault, Stergiou – Stiller, Karazor – Führich (76. Leweling), Millot (76. Dahoud), Vagnoman – Undav.
    Náhradníci: Bredlow – Cissé, de Benedetto, Massimo, Milošević, Chase.

Trenér: Sebastian Hoeness