Šachtar – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jihlava – Vlašim 4:0 (kon.) | Táborsko – Domažlice 2:1 (kon.)
Plzeň B – Příbram 0:2 (kon.) | Slavia B – Žižkov 2:2 (kon.) | Prešov – Humenné 2:0 (kon.)
Zabrze II – Kroměříž 2:3 (kon.) | Líšeň – Petržalka 2:1 (kon.) | Olomouc – Vejle 1:1 (kon.)
Žilina B – Olomouc B 3:3 (kon.) | CSKA Sofia – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlín 0:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 4:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ludogorec 1:1 (kon.)
Jablonec – FK Veres Rovno 2:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:0 (2:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 03.02.2024, 11:00 • Stadion Na Stoupách, Jihlava • Přípravný zápas

Jihlava stále drží sérii neporazitelnosti v zimní přípravě. Po dvou gólech Tomáše Fraňka v prvním poločase a brankách Jakuba Selnara a Mameho Talla ve druhém dokázala porazit Vlašim 4:0. Hosté si hlavně ve druhé půli vytvořili mnoho šancí, prosadit se však nedokázali.
    Druholigové celky se znovu potkají v soutěžním zápase v dubnu. (12:51:07)

90

90
    Střela z úhlu nenadělala Soukupovi žádné problémy. Zdá se, že hosté se dnes navzdory mnoha šancím neprosadí.

90
    Shudeiwa se provinil faulem uprostřed hřiště a hosté se ještě vracejí k míči.

89
    Jihlavští už v klidu dohrávají zápas a kombinují na své polovině.

87
    Po nedorozumění mezi útočníky hostujícího týmu bude Soukup odkopávat od brány.

84
    Soukup včas vyběhl a odkopl míč před nabíhajícím Biegonem.

81
    Hosté nedokázali proměnit ani další velkou šanci! Ngoha po své individuální akci našel Toulu, ten však netrefil balón přesně.

80
    Na hřiště se vrátil dvougólový střelec z prvního poločasu Franěk. Právě on byl teď faulován na pravém křídle. Následná standartní situace však vyústila pouze v nepřesnou střelu Svobody.

79
    Martin Šubert se probíjel do vápna domácích, byl však zdvojen.

78
    Hra je na chvíli přerušena. Na zemi zůstal ležet domácí Fatai.

75
    Filip Vedral ve vzduchu kraluje a znovu odvrací míč do bezpečí.

75
    Hosté se opět dostali do vápna soupeře, ale chybí jim přesná finální přihrávka.

74
    Fatai byl falouván uprostřed hřiště a Jihlava zůstane u balónu.

73
    Jihlavští obránci opět neměli problém míč dostat z vlastního vápna.

72
    Centr z pravé strany odkopává na roh Sládek.

70
    Selnar si zaběhl za obranu a zkoušel přelobovat brankáře, to se mu ale vůbec nepovedlo a bránu přestřelil.

67
    Vlašim se po chybné rozehrávce soupeře dostala k rohovému kopu. Hlavička Ndiayeho však mířila hodně mimo.
    65. TALL - 4:0