Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 4:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
4:1 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Neděle 18.02.2024, 15:00Niké liga • 20. kolo

S konštatovaním, že v 20. kole našej najvyššej súťaže porazil Slovan Bratislava na domácom trávniku ViOn Zlaté Moravce bez problémov 4:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (16:50:15)

90+2

90+2
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Levan Nonikashvili).

90+1
    Kankava po súboji s krajanom Nonikashvilim ostáva ležať na trávniku a musí byť ošetrený lekárom. Na hraciu plochu mieria zriadenci s nosidlami a pre skúseného Gruzínca sa dnešný zápas predčasne skončil. Želáme skoré uzdravenie.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Lukáš Dzivjak nadstavovať minimálne 1 minútu.

89
    Po hlavičke Jinjolavu si domáci rohový kop zopakovali. Center pred Lukáča však bol nepresný.

89
    V samom závere zápasu ešte rohový kop v podaní Slovana Bratislava.

88
    Mladý 21-ročný útočník Slovana Rudolf Božík si tak dnes zapisuje premiérový štart v našej najvyššej súťaži.

87
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
    z ihriska odchádza Matúš Vojtko, prichádza Jaromír Zmrhal,
    z ihriska odchádza Gerson Rodrigues, prichádza Rudolf Božík.

86
    Ďalšia strela domácich v zápase, z ľavej strany si vytvoril pozíciu Matúš Vojtko, pálil k pravej tyči, ale Lukáč bol pozorný.

85
    Dávid Strelec sa všemožne snaží dať gól, tentoraz mu radosť výborným zákrokom pokazil Patrik Lukáč.

83
    César Blackman prihrávka z pravej strany, Rodrigues ešte prenechal loptu Barseghjanovi, ktorého strela však bola zblokovaná.

82
    Po rohovom kope hostí sa lopta odrazila k mladučkému striedajúcemu Samuelovi Hodúrovi, ten však nemieril presne.

81
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Samuel Hodúr,
    z ihriska odchádza Samuel Suľa, prichádza Vladimír Majdan.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Slovan vedie nad Zlatými Moravcami 4:1.

80
    Tak napokon zrejme nie, Suľa bude striedať, pripravený je už pri postrannej čiare Vladimír Majdan.

79
    Samuel Suľa ostáva po súboji ležať na trávniku a drží sa za členok, zdá sa však, že bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

78
    z ihriska odchádza Juraj Kucka, prichádza Kyriakos Savvidis.

76
    Strelec znovu potiahol loptu stredom k šestnástke hostí, prihrávkou hľadal zrejme Juraja Kucku, no ten dostal loptu na päty.

Dávid Švec

Branky: 16. Kucka (Lichý), 30. Rodrigues (Barseghjan), 56. Marcelli (Barseghjan), 73. Rodrigues (Strelec) – 72. Balaj (Mészáros)

Karty:   90+2. Nonikashvili (ZMO)

ŠK Slovan Bratislava: Ma. Trnovský – Pauschek (58. Blackman), Bajrić, Wimmer, Vojtko (87. Zmrhal) – Lichý, Kankava, Kucka (C) (78. Savvidis) – Barseghjan, Rodrigues (87. Božík), Marcelli (58. Strelec).
    Náhradníci: Hrdina, Mikoláš – Kašia.

Trenér: Vladimír Weiss st.

FC ViOn Zlaté Moravce: P. Lukáč (C) – Suľa (81. Majdan), Dramé, R. Nagy, Jinjolava – Balić (68. J. Švec), Duga (81. Hodúr), Brenkus (46. Kuzma) – Mondek (68. Nonikashvili), Balaj, Mészáros.
    Náhradníci: Chropovský – M. Švec, Dulay, Moško.

Trenér: Michal Hipp

Rozhodčí: Dzivjak – Jánošík, Vass