Rayo Vallecano – Real Madrid 1:1 (kon.) | Granada – Almería 1:1 (kon.) | Mallorca – Real Sociedad 1:2 (kon.)
Real Betis – Alavés 0:0 (kon.)
Granada CF
1:1 (0:1)
UD Almería
Neděle 18.02.2024, 16:15 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga • 25. kolo

A je dobojováno! Ve druhém poločase přidali domácí na aktivitě a odměnou jim bylo vyrovnání na 1:1 v 75. minutě, kdy se prosadil Uzuni! Poté jsme ještě viděli několik šancí na obou stranách, ale ani jedna neskončila v síti. V souboji posledního z předposledním je tu tedy remíza 1:1, která nic moc neřeší ani pro jeden tým. Almería tak čeká na vítězství v LaLize již 25 utkání! (18:20:55)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:22.

90+9

90+9
    Na druhé straně si na zadní tyči zbíhal na centr Pozo, ale k míči se nedostal.

90+9
    Střela ze standardní situace přišla, ale nebylo to nic, co by hostující brankář neuměl vyřešit.

90+8
    Žlutá karta pro Radovanoviče. Domácí mají ještě příležitost na střelu ze standardky.

90+7
    González nyní servíroval míč před branku soupeře, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

90+7
    Embarba se přes dvojici soupeřů nedokázal prokličkovat do vápna.

90+6
    Oba týmy se snaží s utkáním něco udělat, ale zatím marně.

90+5
    Batalla nyní vyběhl před šestnáctku proti Pozovi, který ho ale nedokázal překonat.

90+4
    Na druhé straně střílel velmi nepřesně Pozo.

90+3
    Boyé si navedl míč na střelu a přízemní pokus domácího borce končí vedle pravé tyče hostující branky!

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavil druhý poločas o 9 minut.

90+1
    Domácí střídají, místo Maouassi přichází Jóžwiak a hřiště opouští také Pellistri, kterého nahradí Puertas.