Lazio – Bologna 1:2 (kon.) | Empoli – Fiorentina 1:1 (kon.) | Udinese – Cagliari 1:1 (kon.)
Frosinone – AS Řím 0:3 (kon.) | Monza – AC Milán 4:2 (kon.)
Frosinone Calcio
0:3 (0:1)
AS Řím
Neděle 18.02.2024, 18:00 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 25. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:4. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:16. (19:58:35)

Favorit si ve druhém dějství hlídal svůj náskok, soupeře do ničeho nepouštěl, naopak sám vyčkával na příležitost a ta se naskytla. Mužstvo z hlavního města dvacet minut před koncem zvýšilo náskok a o deset minut později dalo proměněným pokutovým kopem výsledku konečnou podobu. Z vítězství se raduje zaslouženě, domácím nebyl dopřán ani gól, třebaže především v první půli mu byli hodně blízko, v té druhé už hráli ve velké křeči.

90+4

90+3
    Naopak hosté ještě mohli zvýšit náskok a konečný výsledek kosmeticky upravit, Lorenzo Pellegrini střílel z dálky nepřesně, mrzet jej to však už moc nemusí.

90+2
    Nebezpečný centr do vápna AS odvrátili jeden z jeho hráčů do bezpečí. Frosinone nebude zřejmě dopřán ani čestný gól.

90+1
    Které bude trvat tři minuty.

90
    Frosinone nevyšla kombinace, ale soupeř si předtím počínal nedovoleným zákrokem, domácí tak u míč zůstanou. Za chvíli už začne nastavení.

88
    Abdou Harroui si zpracoval míč a střílel z dobré pozice, ovšem pokus mu úplně nesedl a Mile Svilar stačil zasáhnout.

88
    Střídání v týmu Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Demba Seck.

86
    Slabá střela z otočky v podání Casa putuje po zemi do náruče připraveného gólmana.

84
    Ne ne, takto to jistě nepůjde, Mile Svilar znovu prokázal svoji jistotu a letící balón sebral do rukou.

83
    Domácí mohou zkusit aspoň trochu zdramatizovat mač rohovým kopem.

82
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Tommaso Baldanzi, přichází Houssem Aouar.

82
    ze hřiště odchází Angeliño, přichází Chris Smalling.
    81. Leandro PAREDES - 0:3

81
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Pokud měli domácí ještě nějakou naději, tak ta nyní zřejmě pohasla. LEANDRO PAREDES zamířil ze svého pohledu do pravého dolního rohu brány, zatímco její strážce volil opačný kout.

80
    Je to tak, AS Řím má velkou šanci zvýšit náskok.

79
    Giua se jde podívat sám na monitor. Uvidíme penaltu?

78
    Tommaso Baldanzi se dožadoval penalty, Caleb Okoli dle něj zahrál rukou a hlavní arbitr vše řeší s VAR.