Aston Villa – Nottingham 4:2 (kon.) | Brighton – Everton 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Burnley 3:0 (kon.)
Manchester Utd. – Fulham 1:2 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:1 (kon.) | Arsenal – Newcastle 4:1 (kon.)
Brighton & Hove Albion
1:1 (0:0)
Everton FC
Sobota 24.02.2024, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 26. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 16:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:14. (18:11:51)

Utkání končí remízou 1:1, když se nejprve prosadil hostující Jarrad Branthwaite, aby v paté minutě nastavení vyrovnal jako správný kapitán domácí Lewis Dunk. Karamelky si tak odvážejí cenný bod, k čemuž přispěl i fakt, že domácí hráli od osmdesáté první minuty po červené kartě Billyho Gilmoura v oslabení.

90+10

90+9
    Brighton na míči, pravpěpodobně poslední šance na vstřelení branky.

90+8
    Nyní ovšem na druhé straně nebezpečně střílel Jack Harrison.

90+7
    Brighton povzbuzený vyrovnávacím gólem velmi agresivně napadá.
    90+5. Lewis DUNK - 1:1

90+5
    A máme vyrovnáno. Pascal Groß si skvěle zaseknul míč na pravé straně a poslal exkluzivní míč do vápna, kde se hlavou křížem prosazuje LEWIS DUNK.

90+4
    Domácí se tlačí za vyrovnáním. Bude z toho rohový kop.

90+2
    S tvrdými zákroky se nám nyní roztrhl pytel.

90+2
    Žlutá karta pro tým Everton FC (Amadou Onana).

90+1
    Žlutá karta pro tým Everton FC (Beto).

Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

90
    Pascal Groß směřoval do vápna nadýchaný přímý kop, který mířil na Jöela Veltmana. Obrovský závar před bránou Evertonu, ale hostům se podařilo vše zblokovat.

89
    Střídání v týmu Everton FC:
    ze hřiště odchází Abdoulaye Doucouré, přichází Ashley Young.

88
    Výborná spolupráce Encisa a Fatiho, druhý jmenovaný střílel na bližší tyč, ale Pickford chytá.

87
    Beto tísněn oběma stopery domácích přestřelil z těžké pozice z hranice vápna. Okének v obraně domácích na rychlý protiútok můžeme očekávat čím dál více.

85
    Julio Enciso míchal s míčem na levé straně, ale na jeho technické střele si Pickford doslova smlsnul.