W. Brémy – Darmstadt 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Bochum 5:2 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.)
Union Berlín – Heidenheim 2:2 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 2:1 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (1:1)
SV Darmstadt 98
Sobota 24.02.2024, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 23. kolo

Je konec. Ve druhém poločase sice byly k vidění hned dvě branky hesenského týmu, ani jedna však neměla dlouhého trvání, když je video zneplatnilo. Nejdříve za to mohl ofsajd a podruhé ruka. Obě mužstva se tak nakonec rozchází usmířeně s bodem za remízu. (17:32:29)

90+8

90+7
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    TIM SKARKE se chtěl už znovu radovat, když využil minely Zetterera, i nyní mu však VAR zkazil všechnu zábavu, jelikož podle něj před samotnou brankou došlo k ruce.

90+4
    Kownacki nebezpečně k zemi poslal svého soupeře. Výhoda je tak na straně Darmstadtu.

90
    Sudí nastavuje pět minut.

90
    Další střídání. Tentokrát jen na hesenské straně.

89
    Karič nevybíravě zastavil protihráče. Odměnou je mu po zásluze žlutá karta.

88
    Darmstadtské obléhání pokutového území nemělo dlouhého trvání a nyní se tak můžou dopředu řítit hráči Werderu.

86
    Neuznaná branka jakoby hosty ještě více nakopla. Ti se pokaždé, co mají míč v držení, snaží co nejrychleji hrát přímočaře dopředu.

85
    Pokus Darmstadtu nakonec vykřesal rohový kop. Ten ale končí díky pohotovému zákroku jednoho z obránců.

78
    Fabian Nurnberger jako nově příchozí na hřiště vyslal centr do malého vápna, kde se po prvním střeleckém pokusu nakonec ujala dorážka TIMA SKARKEHO. Branka je však nakonec neuznána pro ofsajd.

76
    Další střídání snad vlije trochu energie do hry.

75
    Hra se nyní dost uklidnila a k vidění je pouhé kombinování týmů na svých příslušných půlích.

73
    Další z mnoha faulů, v klidu tak mohou hrát Brémští.

70
    Velké střídání na straně Hesenských. I ti se tak rozhodli poprvé v tomto duelu vystřídat.

69
    Werder motal a motal Darmstadt kolem jejich pokutového území až umotal sám sebe. Nakonec míč končí v autu příhodně pro hosty v modrém.

67
    Třetí žlutá v zápase i v tomto poločase pro Darmstadt. Tentokrát hřešil Maglica.

67
    Nepovedený dlouhý pas hostů vyústil v autové vhazování Weisera.

65
    Nutno říct, že Darmstadt toho zatím od přestávky moc nepředvedl, Brémy jsou zatím v tomto poločase jasně lepší.