W. Brémy – Darmstadt 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Bochum 5:2 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.)
Union Berlín – Heidenheim 2:2 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 2:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
5:2 (2:0)
VfL Bochum
Sobota 24.02.2024, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 23. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (17:48:07)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 16:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:13.

Máme za sebou bláznivý zápas 23. kola Bundesligy, ve kterém domácí Borussia Mönchengladbach poráží Bochum 5:2.
    Ve 4. minutě šli hosté do vedení, avšak kvůli ruce gól Bernarda nebyl uznán. A proto šli do vedení ve 28. minutě domácí, když se po rohu prosadil Ngoumou. Ve 35. minutě bylo skóre 2:0, když se z penalty prosadil Weigl. Ve 44. minutě se radovali domácí z vedení 3:0, ale gól kvůli faulu byl odvolán.
    V minutě 72. se prosadil Reitz, který byl trefen centrem do hlavy a dal gól. Hosté v zápětí snížili zásluhou Hofmanna. Ale již v 78. minutě zvýšil na 4:1 Siebatcheu po chybě brankáře Bochumi. Na 4:2 v 88. minutě snížil Schlotterbeck, ale v minutě 90+6. upevnil búra Honorat. Zápas plný zvratů a emocí tak skončil 5:2.

90+7

90+6
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FRANCK HONORAT!!!
    Po velké skrumáži a chybě v obraně Bochumi se k míči dostal FRANCK HONORAT, který si navedl míč a vstřelil banku. Hosté tak dostávají búra!

90+6
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Domácí předvedli nepřesnou rozehrávku a míče se zmocnili hosté.

90+3
    Manu Koné si nepohlídal své postavení a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.

90+2
    Philipp Hofmann se provinil útočným faulem.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Stefan Lainer, přichází Patrick Herrmann,
    ze hřiště odchází Jordan Siebatcheu, přichází Tony Jantschke.

88
    Bochum právě vstřelila branku!
    Autorem branky je Keven Schlotterbeck, asistoval mu Matúš Bero!!!
    Matúš Bero ze strany narýsoval ukázkový centr přímo na hlavu Kevena Schlotterbecka, který fantastickou hlavičkou nedal brankáři Nicolasovi šanci. 4:2!!!

85
    Asanova střela byla velmi nepřesná, a proto se míče opět zmocnili domácí.

83
    ze hřiště odchází Nathan Ngoumou, přichází Christoph Kramer.

81
    Domácí nemají dost a vytvářejí další tlak.

78
    Autorem branky je JORDAN SIEBATCHEU, asistoval mu Franck Honorat!!!
    Franck Honorat nacentroval přesně na hlavu SIEBATCHEUA, jehož hlavička mířila doprostřed. Brankář Riemann nepředvedl dobrý zákrok a míč mu propadl do sítě. Smolný gól.

78
    Nathan Ngoumou se dostal ke střele ze zajímavé pozice, avšak pálil nad.

75
    Autorem branky je PHILIPP HOFMANN!!!
    PHILIPP HOFMANN se nejlépe zorientoval v obraně a vzniklé skrumáži ve vápně a prostřelil z blízka všechno. VAR posvětil, že se nejednalo o odsajd.

Jan Janča

Branky: 28. Ngoumou, 35. Weigl (pen.), 72. Reitz (Ngoumou), 78. Siebatcheu (Honorat), 90+6. Honorat – 75. P. Hofmann, 88. K. Schlotterbeck (Bero)

Karty:   45+1. Lainer (MNC), 45+5. Neuhaus (MNC), 45+5. Lainer (MNC) – 30. Mašović (BOC), 45+4. Riemann (BOC), 45+5. Stöger (BOC), 64. K. Schlotterbeck (BOC)

Borussia Mönchengladbach: Nicolas – Lainer (89. Herrmann), Friedrich, Wöber, Scally – Neuhaus (68. Reitz), Weigl (C), Koné – Ngoumou (83. Kramer), Siebatcheu (89. Jantschke), Hack (68. Honorat).
    Náhradníci: Olschowsky – Chiarodia, Fukuda, Ranos.

Trenér: Seoane G.

VfL Bochum: Riemann – Gamboa (59. Förster), Orděc, K. Schlotterbeck, Bernardo – Asano, Bero, Mašović (70. P. Hofmann), Stöger (C), Kwarteng (59. Daschner) – Broschinski (70. Paciência).
    Náhradníci: Luthe – Loosli, Passlack, Wittek, Elezi.

Trenér: Letsch T.

Rozhodčí: Jablonski – Kleve, Bandurski