Lorient – Nantes 0:1 (kon.) | Štrasburk – Brest 0:3 (kon.)
RC Štrasburk
0:3 (0:2)
Stade Brestois 29
Sobota 24.02.2024, 21:00 • Stade de la Meinau, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 21:10. (23:01:11)

I ve druhém poločase pálili do černého pouze hosté, kteří po hodině hry proměnili pokutový kop, čímž podtrhli svoji výhru. O jejich všechny branky se postaral jediný hráč, a sice Mahdi Camara, jemuž se dnes střelecky dařilo, zatímco domácí fotbalisté nedokázali dostat míč do sítě Brestu ani v jednom případě.

90+5

90+4
    Jessy Deminguet dobře odcentroval do vápna, tam si ale jeho spoluhráči nepohlídali postavení a je máván ofsajd.

90+4
    Další faul, v tomto případě se provinil hostující tým a na trávníku leží hříšník předchozích minut Rabby Nzingoula.

90+2
    Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Andrey Santos).

90+1
    Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Rabby Nzingoula).

90+1
    Domácím je pískán faul a bude se žlutit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty.

90
    Těžko říct, co Ângelo Gabriel zamýšlel, tak či tak jeho nepřesný pas končí v zámezí a Grégoire Coudert může v klidu rozehrávat.

88
    Saïdou Sow zakládá akci od své brány, žádné drama se dnes zřejmě konat nebude.

87
    Andrey Santos jiskru naděje svému mužstvu nevykřesal, jeho nepřesná střela končí daleko v zámezí.