Liberec – Sparta | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Příbram | 2:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Bohem. Pr. – Pardubice | 0:4 (kon.) | | | Most – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) |
Táborsko – Opava | 5:3 (kon.) | | | Vlašim – Varnsdorf | 2:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Fulham – Reading | 2:4 (kon.) | | | Norwich – Aston Villa | 1:2 (kon.) | | | Swansea – Manchester City | 0:0 (kon.) |
West Brom – Wigan | 2:3 (kon.) | | | West Ham – Newcastle | 0:0 (kon.) | | | Tottenham – Southampton | 1:0 (kon.) |
Queens Park – Arsenal | 0:1 (kon.) |
Valencia – Osasuna | 4:0 (kon.) | | | Granada – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Real Madrid – Valladolid | 4:3 (kon.) |
La Coruňa – Atlético | 0:0 (kon.) |
Stuttgart – Fürth | 0:2 (kon.) | | | Hannover – Mohuč | 2:2 (kon.) | | | W. Brémy – Hoffenheim | 2:2 (kon.) |
Norimberk – Leverkusen | 0:2 (kon.) | | | Frankfurt – Düsseldorf | 3:1 (kon.) | | | Dortmund – Bayern | 1:1 (kon.) |
Chievo – Cagliari | 0:0 (kon.) | | | Fiorentina – AS Řím | 0:1 (kon.) |
Marseille – Bastia | 2:1 (kon.) | | | Troyes – Évian TG | 1:0 (kon.) | | | Sochaux – Lorient | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Brest | 2:1 (kon.) | | | Remeš – Ajaccio | 1:1 (kon.) | | | Toulouse – Lille | 4:2 (kon.) |
Senica – Myjava | 0:3 (kon.) | | | Ružomberok – Trnava | 1:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Prešov | 0:0 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 0:2 (kon.) |
Kladno – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Chomutov – Chrudim | 1:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Kunice | 3:0 (kon.) |
Hlavice – Kolín | 0:1 (kon.) |
Orlová – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Rosice – Břeclav | 1:0 (kon.) | | | Hulín – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) |
Hlučín – Zábřeh | 3:0 (kon.) |
Liberec – Hr. Králové | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Bohemians 1905 | 1:4 (kon.) | | | Brno – Teplice | 3:3 (kon.) |
Michalovce – Podbrezová | 2:3 (kon.) | | | R. Sobota – Dolný Kubín | 0:1 (kon.) | | | Ružiná – Bardejov | 2:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Šaľa | 3:1 (kon.) |
Kortrijk – Lierse | 0:3 (kon.) | | | Mons – Gent | 1:1 (kon.) | | | Charleroi – Mechelen | 1:2 (kon.) |
Waasland-Beveren – Leuven | 0:1 (kon.) |
Nacional – Porto | 1:3 (kon.) |
Austria – Ried | 3:1 (kon.) | | | Wiener – Wacker | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wolfsberger | 3:1 (kon.) |
Salzburg – Admira | 2:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Groznyj | 1:0 (kon.) | | | Rostov – Kubaň Krasnodar | 0:2 (kon.) | | | Machačkala – Kazaň | 2:1 (kon.) |
Zenit – Vladikavkaz | 4:0 (kon.) |
Litol – Český Brod | 0:0 (odl.) |
konec
SV BauWelt Koch Mattersburg
3:1
(3:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Martin Dvořák
Branky:
11. Lovin, 13. Klemmen, 24. Klemmen – 79. Topcagić
Rozhodčí: Drachta – Brandner, Kühr
Diváci:
Karty: 32. Röcher (MTT), 68. Prietl (MTT), 87. Klemen (MTT) – 24. Baldauf (WAC), 35. Kerhe (WAC), 42. De Paula (WAC), 43. Polverino (WAC)
Neproměněná penalta:
SV BauWelt Koch Mattersburg:
Borenitsch – Pöllhuber, Mravac, Farkas, Majstorović – Höller, Prietl, Lovin, Klemen (87. Domoraud) – Naumoski (70. Mörz), Röcher
Náhradníci:
Trenér:
RZ Pellets Wolfsberger AC: Dobnik – Baldauf, Jovanović, Sollbauer, Kerhe (59. Solano) – Liendl, Jacobo, Putsche (31. Rubén Rivera), De Paula – Polverino (64. Hüttenbrenner), Topcagić
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
RZ Pellets Wolfsberger AC: Dobnik – Baldauf, Jovanović, Sollbauer, Kerhe (59. Solano) – Liendl, Jacobo, Putsche (31. Rubén Rivera), De Paula – Polverino (64. Hüttenbrenner), Topcagić
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Drachta – Brandner, Kühr
Diváci:
MIHRET TOPCAGIĆ se prosazuje na zadní tyči po centru z levé strany, nebyl dostatečně pokrytý obráncem a snižuje na 1:3 z pohledu RZ Pellets WAC.