Austria – Ried 3:1 (kon.) | Wiener – Wacker 2:2 (kon.) | Mattersburg – Wolfsberger 3:1 (kon.)
Salzburg – Admira 2:1 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
3:1 (3:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 04.05.2013, 18:30 • Pappelstadion - Mattersburg • Rakouská Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:25:53)

Tak nakonec sudí pískl do píšťalky dříve, než se Lovin odhodlal k rozehrání rohového kopu a ukončil dnešní, již dávno rozhodnuté, utkání. Mattersburg si ve druhém poločase v klidu pohlídal své vedení a i přesto, že hosté snížili na 1:3, nikdo nepochyboval o tom, že to budou právě domácí fotbalisté, kteří se budou těšit z plného bodového zisku.

90+3
    Lovin bude zahrávat rohový kop z levé strany.

90+2
    Druhá minuta nastavení, hraje se převážně na polovině hřiště, hosté jsou již smířeni s porážkou.

90
    Probíhá poslední minuta utkání, rozhodčí ale bude určitě nastavovat, přerušení hry bylo nepočítaně.

89
    Hlavní sudí má dnes skutečně neskutečně mnoho práce, faulů je moc, nyní musí chladit krk domácí gólman, po jednom ze soubojů.

87
    A okamžitě poté odchází Klemen střídat, nahradí ho Francouz Domoraud.

87
    Tentokrát již Klemen kartu "vidí", dostává ji za faul na Hüttenbrennera.

86
    I Mörz si pomáhá zataháním za dres, těch faulů je v dnešním utkání neskutečně moc.

85
    Klemen stáhl za dres Jacoba v blízkosti půlící čáry, hosté budou moci rozehrávat, ale okamžitě o míč přicházejí.

83
    Míč si bere Lovin, který rozehrává z pravé strany, nakonec střílí Röcher, ale pouze nad bránu.

82
    Ale je z toho pouze bleskový protiútok Mattersburgu, rohový kop.

81
    Domácí fotbalisté zastavují útok Pelletsu na půlící čáře nedovoleným zákrokem, hosté budou moci rozehrát.

79
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    MIHRET TOPCAGIĆ se prosazuje na zadní tyči po centru z levé strany, nebyl dostatečně pokrytý obráncem a snižuje na 1:3 z pohledu RZ Pellets WAC.

78
    Výborný zákrok Dobnika, který musel vytěsnit míč mířící pod břevno.

77
    Rohový kop pro Mattersburg, z pravé strany bude zahrávat Lovin.

76
    Mattersburg již pouze hlídá své vedení, hostům se čas na případné zkorigování povážlivě krátí.

75
    Farkas vhazuje z pravé strany na polovině soupeře, to domácím maximálně vyhovuje.