Děčín – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Řisuty – Milevsko 4:3 (po s.n.)
Technika Brno – Trutnov 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Uh. Hradiště 3:7 (kon.)
Sokolov – Lev Benešov 6:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 9:6 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 2:4 (kon.)
Prostějov – Přerov 4:3 (kon.)
HC Technika Brno
4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
HC Trutnov
Sobota 08.10.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

Nejlepšími hráči vyhlášeni Zbyněk Vozdecký a Radovan Biegl. (19:09:54)

Technika nakonec vítězství uhájila a vítězí po sedmé v řadě!

60:00

59:44
    A Novák má plné ruce práce. Obránci čistí prostor kolem branky před dotírajívími útočníky hostů a vznikla menší rozmíška.

59:37
    V témže čase timeout pro domácí.

59:37
    Timeout hostů, kteří to zkusí v šesti. Buly před Novákem.

58:24
    Po nekontoordinovaném pádu zůstal za brankou Techniky ležet Bláha. Rozhodčí přerušují hru.

56:00
    Benýškova řada řádila v útočném pásmu Trutnova. Ale spíše než o střelu se snažila o našetření cenných vteřinek u hrazení.

54:00
    Nejprve nevyzrál na Biegla Matouš. Následoval protiútok Trutnova vedený Luštincem, který přihrával na úplně volného Chytráčka, který nezpracoval.

52:40
    Technika právě vstřelila branku!
    Ukázková souhra končí gólem. Přihrávku z rohu kluzištěPetra Jurči proměňuje jeden ZDEBĚK MRÁZ, který byl úplně sám u zadní tyčky. Střelce upřesníme.

50:50
    Skvělou kličkou o 180 stupňů se uvolnil Odehnal, nahrál Benýškovi, ten hledal před brankou Gabrišku, domácí forvard však puk minul.

49:53
    Nádherně se uvolnil Kamil Rajnoha a pálil tváří v tvář Bieglovi, tomu kotouč z výstroje vypadl a následná dorážka jen proklouzala kolem tyčky vedle.

49:06
    Sprinterský souboj mezi hostujícím útočníkem a Úlehlou, vyřešil vyjetím z branky Novák.

48:10
    Hosté v pěti. Domácí toho mnoho nepředvedli. Za zmínku stojí jedině zblokovaná střela Habrovce od modré.

46:10
    Dvě minuty za hákování dostává Fořt. Hostující kapitán už sedí na trestné lavici také potřetí.

45:31
    Nepříjemnou střelu bekhendem kryje ve výstroji Novák.

44:31
    Nádhernou ránu od modré ZBYŇKA VOZDECKÉHO zastavila až síťka v brance. Asistence Kamil Rajnoha

24:00
    Kuna hasil v samostatném úniku faulem, rozhodčí jen vylučuje a k nelibosti domácích trestné střílení nepíská. V signalizované výhodě, Biegl vyrážečkou vytěsnil ránu Klimeše mířící do šibenice.

43:10
    Obě mužstva kompletní. Proti střele Luštince se bleskovým zákrokem lapačkou prezentoval Novák.

41:42
    Biegl má znovu spoustu práce, ale stále svůj tým drží vynikajícím výkonem.

41:10
    A je po přesilovce. Pomalu se stává tradicí, že na domácí trestnou lavici usedá Jan Česnek.

40:50
    Hosté začínají poslední třetinu jako tu minulou - vyloučením. Na trstnou lavici usedá opět Klement.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Domácí měli velkou převahu i díky nedisciplinovanosti hostů v úvodu třetiny. Draky podržel několikrát veterán Biegl. Domácí zase spasil v závěru Novák.

40:00

39:56
    Tak teď se vytáhl i domácí golman. Na Nováka jel úplně sám trutnovský útočník. Jeho střelu i dvě následné dorážky z bezprostření blízkosti zlikvidoval domácí brankář. Kdyby nyní padla branka do šatny, bylo by to pro domácí asi hodně nepříjemné a možná i trošku kruté.

37:10
    Mráz najížděl ze strany sám na Biegla, ten sklapl své betony včas.

35:14
    Znovu série skvělých zákroků hostujícího brankáře. Obranu jakoby trutnovští neměli. Biegl znovu hasil třemi vynikajícími zásahy.

34:43
    Fantastický Biegl! Nejprve zneškodnil bombu Vozdeckého od modré a poté i dvě dorážky Sedláčka z bezprostřední blízkosti!

34:05
    Hra je teď hodně kouskovaná drobnými prohřešky proti pravidlům. (zakázané uvolnení, postavení mimo hru, sevření puku či vyhození puku na střídačku s tečí).

30:20
    Obrovské šance Benýškova útoku! Nejprve ujížděl v přečíslení Odehnal s Česnekem. Přihrávku prvně jmenovaného překazil padající hostující bek. Pár vteřin nato pílil vpřed Benýšek podporovaný aktivním Odehnalem. Jeho střelu chytil Biegl a také z nasledného závaru před brankou vyšel vítězně veterán s maskou.

27:31
    Ve velmi dobré pozici před brankou si neporadil Matouš, o chvíli později promáchnul před prázdnou brankou střílenou přihrávku Klimeš.

25:50
    Domácí teď draky zavřeli v pásmu a ti si znovu pomáhají faulem. Patrik Fořt dostává menší trest.

24:41
    Trutnovští kompletní. Technice se nabídnutá dvojnásobná přesilovka vůbec nepovedla.

23:50
    Hosté vyhazují.

22:41
    Další dvě minuty pro hosty. Hamerský odjíždí na trestnou a domácí mají velkou šanci na vstřelení branky.

22:18
    Hosté se vlastní vinou připravili o přesilovku, když hráli v šesti. Dvě minuty odsedí Fořt.

22:10
    S nahozením Kuny od modré si Novák poradil.

21:28
    Dvě minuty za podražení dostává Jan Česnek.

20:50
    Mrázova rána zblokována hostujícím bekem.

20:01

Omlouvám se za technické problémy v závěru třetiny. Zatím se hraje velmi bojovný a vyrovnaný hokej. Až do dvanácté minuty byli oba golmani bezchybní. Do konce třetiny pak padlo po dvou gólech do každé branky. V Brně tak zatím svítí na tabuli spravedlivý výsledek 2:2.

20:00

18:13
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Trutnov stihl jestě do konce třetiny vyrovnat. O gól se postaral ŠTĚPÁN DLAP. Asistence Petr Chochola a Tomáš Bláha

17:02
    Technika otáčí zápas. Branku vstřelil v minulém domácím zápase čtyřgólový VLASTIMIL ODEHNAL. Asistence Pavel Strýček a Karel Benýšek

Omlouvám se za technické problémy.

Vyrovnávací branku střílí JIŘÍ SEDLÁČEK, který se nejlépe zorientoval před Bieglem. Zkušeně si počkal a zakončil podél ležícího golmana Trutnova. Asistence Kamil Rajnoha a Zbyněk Vozdecký

14:30
    Střelu Bělohlávka bekhendem vyráží Biegl ramenem nad branku.

13:11
    Vyloučení na obou stranách. Karel Benýšek dostává dvě minuty za držení hole a Klement dvě minuty za hákování.

12:44
    Odehnalovu střelu z první vyráží Biegl.

11:22
    Domácím bekům ujel zdejším fanouškům velmi dobře známý JAKUB LUŠTINEC, blafákem do bekhendu vykoupal Nováka a zasunul do prázdné branky.

10:33
    Po velmi nebezpečném projektilu Březiny se Novák ohlížel do branky. Naštěstí pro domácí měl puk pod sebou.

10:25
    Přesilovku si zahrají také hosté. Zbyněk Vozdecký si jede na dvě minuty odpočinout.

10:01
    Další zákrok Biegla po střele Matouše z pravého kruhu.

08:35
    Dvakrát teď velmi nepříjemně pálil Strýček od modré. Obě rány zlikvidoval jistý Biegl.

07:45
    Oba gólmani zatím bezchybní. Jak Biegl po střele Jurči, tak na druhé straně novák, který čelil ráně Chocholy.

06:30
    Hraje se bojovný hokej převážně ve středním pásmu bez výraznějších šancí.

03:50
    Nejprve Úlehlovi pláchl Chytráček, avšak branku minul. Ihned z protiútoku se řítili domácí dva na jednoho, ale na Biegla nevyzráli.

02:32
    Technika si za celou přesilovku vypracovala pouze dvě slaboučké střely od modré, se kterými Biegl moc práce neměl.

00:32
    Hosté jdou hned na začátku do čtyřech. Dvě minuty za krosček dostává Klement.

00:01

VSK Technika Brno: Novák (Vrba) - Habrovec, Žalud, Vozdecký, Babic, Úlehla, Strýček - Jurča, Česnek, Sedláček, Rajnoha, Klimeš, Mráz, Odehnal, Šedý, Bělohlávek, Gabriška, Matouš

HC BAK Trutnov: Biegl(Truhlář) - Klement, Hamerský, Rejzek, Kuna, Poul, Antonín, Mašek, Fořt, Šimoníček, Březina, Luštinec, Chytráček, Veselý, Dlab, Bláha, Chochola, Perutek

Rozhodčí: .

V hostujícím týmu došlo k velké rošádě. Na svůj post rezignoval tenér Jaromír Jinřich, kterého nahradil dosavadní kapitán týmu Jiří Malinský. Kapitánské C po něm převzal Patrik Fořt. Aby toho nebylo málo, trutnovským se zranila slovinská jednička Peter Škrabelj. Avšak místo něj na poslední chvíli hostující tým angažoval velezkušeného Radovana Biegla. Domácí si užívají šňůru šesti vítězných zápasů v řadě, přičemž doma ještě nepoznali hořkost porážky.

Dobrý den vážení přátelé ledního hokeje. Dnes se v jihomoravské metropoli utká domácí VSK Technika Brno s týmem HC BAK Trutnov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: ?. Sedláček (Rajnoha, Vozdecký), 18. Odehnal (Strýček, Benýšek), 45. Vozdecký (Rajnoha), 53. Mráz (Jurča) - 12. Luštinec, 19. Dlap (Chochola, Bláha)