Děčín – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Řisuty – Milevsko 4:3 (po s.n.)
Technika Brno – Trutnov 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Uh. Hradiště 3:7 (kon.)
Sokolov – Lev Benešov 6:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 9:6 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 2:4 (kon.)
Prostějov – Přerov 4:3 (kon.)
Technika Hockey Brno
4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
HC Trutnov
Sobota 08.10.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

46:10
    Dvě minuty za hákování dostává Fořt. Hostující kapitán už sedí na trestné lavici také potřetí.

24:00
    Kuna hasil v samostatném úniku faulem, rozhodčí jen vylučuje a k nelibosti domácích trestné střílení nepíská. V signalizované výhodě, Biegl vyrážečkou vytěsnil ránu Klimeše mířící do šibenice.

41:10
    A je po přesilovce. Pomalu se stává tradicí, že na domácí trestnou lavici usedá Jan Česnek.

40:50
    Hosté začínají poslední třetinu jako tu minulou - vyloučením. Na trstnou lavici usedá opět Klement.

22:41
    Další dvě minuty pro hosty. Hamerský odjíždí na trestnou a domácí mají velkou šanci na vstřelení branky.

22:18
    Hosté se vlastní vinou připravili o přesilovku, když hráli v šesti. Dvě minuty odsedí Fořt.

21:28
    Dvě minuty za podražení dostává Jan Česnek.

13:11
    Vyloučení na obou stranách. Karel Benýšek dostává dvě minuty za držení hole a Klement dvě minuty za hákování.

10:25
    Přesilovku si zahrají také hosté. Zbyněk Vozdecký si jede na dvě minuty odpočinout.

00:32
    Hosté jdou hned na začátku do čtyřech. Dvě minuty za krosček dostává Klement.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: ?. Sedláček (Rajnoha, Vozdecký), 18. Odehnal (Strýček, Benýšek), 45. Vozdecký (Rajnoha), 53. Mráz (Jurča) - 12. Luštinec, 19. Dlap (Chochola, Bláha)