Děčín – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Řisuty – Milevsko 4:3 (po s.n.)
Technika Brno – Trutnov 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Uh. Hradiště 3:7 (kon.)
Sokolov – Lev Benešov 6:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 9:6 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 2:4 (kon.)
Prostějov – Přerov 4:3 (kon.)
HC Technika Brno
4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
HC Trutnov
Sobota 08.10.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

52:40
    Technika právě vstřelila branku!
    Ukázková souhra končí gólem. Přihrávku z rohu kluzištěPetra Jurči proměňuje jeden ZDEBĚK MRÁZ, který byl úplně sám u zadní tyčky. Střelce upřesníme.

49:53
    Nádherně se uvolnil Kamil Rajnoha a pálil tváří v tvář Bieglovi, tomu kotouč z výstroje vypadl a následná dorážka jen proklouzala kolem tyčky vedle.

46:10
    Dvě minuty za hákování dostává Fořt. Hostující kapitán už sedí na trestné lavici také potřetí.

44:31
    Nádhernou ránu od modré ZBYŇKA VOZDECKÉHO zastavila až síťka v brance. Asistence Kamil Rajnoha

24:00
    Kuna hasil v samostatném úniku faulem, rozhodčí jen vylučuje a k nelibosti domácích trestné střílení nepíská. V signalizované výhodě, Biegl vyrážečkou vytěsnil ránu Klimeše mířící do šibenice.

41:10
    A je po přesilovce. Pomalu se stává tradicí, že na domácí trestnou lavici usedá Jan Česnek.

40:50
    Hosté začínají poslední třetinu jako tu minulou - vyloučením. Na trstnou lavici usedá opět Klement.

39:56
    Tak teď se vytáhl i domácí golman. Na Nováka jel úplně sám trutnovský útočník. Jeho střelu i dvě následné dorážky z bezprostření blízkosti zlikvidoval domácí brankář. Kdyby nyní padla branka do šatny, bylo by to pro domácí asi hodně nepříjemné a možná i trošku kruté.

35:14
    Znovu série skvělých zákroků hostujícího brankáře. Obranu jakoby trutnovští neměli. Biegl znovu hasil třemi vynikajícími zásahy.

34:43
    Fantastický Biegl! Nejprve zneškodnil bombu Vozdeckého od modré a poté i dvě dorážky Sedláčka z bezprostřední blízkosti!

30:20
    Obrovské šance Benýškova útoku! Nejprve ujížděl v přečíslení Odehnal s Česnekem. Přihrávku prvně jmenovaného překazil padající hostující bek. Pár vteřin nato pílil vpřed Benýšek podporovaný aktivním Odehnalem. Jeho střelu chytil Biegl a také z nasledného závaru před brankou vyšel vítězně veterán s maskou.

27:31
    Ve velmi dobré pozici před brankou si neporadil Matouš, o chvíli později promáchnul před prázdnou brankou střílenou přihrávku Klimeš.

22:41
    Další dvě minuty pro hosty. Hamerský odjíždí na trestnou a domácí mají velkou šanci na vstřelení branky.

22:18
    Hosté se vlastní vinou připravili o přesilovku, když hráli v šesti. Dvě minuty odsedí Fořt.

21:28
    Dvě minuty za podražení dostává Jan Česnek.

18:13
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Trutnov stihl jestě do konce třetiny vyrovnat. O gól se postaral ŠTĚPÁN DLAP. Asistence Petr Chochola a Tomáš Bláha

17:02
    Technika otáčí zápas. Branku vstřelil v minulém domácím zápase čtyřgólový VLASTIMIL ODEHNAL. Asistence Pavel Strýček a Karel Benýšek

Vyrovnávací branku střílí JIŘÍ SEDLÁČEK, který se nejlépe zorientoval před Bieglem. Zkušeně si počkal a zakončil podél ležícího golmana Trutnova. Asistence Kamil Rajnoha a Zbyněk Vozdecký

13:11
    Vyloučení na obou stranách. Karel Benýšek dostává dvě minuty za držení hole a Klement dvě minuty za hákování.

11:22
    Domácím bekům ujel zdejším fanouškům velmi dobře známý JAKUB LUŠTINEC, blafákem do bekhendu vykoupal Nováka a zasunul do prázdné branky.

10:33
    Po velmi nebezpečném projektilu Březiny se Novák ohlížel do branky. Naštěstí pro domácí měl puk pod sebou.

10:25
    Přesilovku si zahrají také hosté. Zbyněk Vozdecký si jede na dvě minuty odpočinout.

03:50
    Nejprve Úlehlovi pláchl Chytráček, avšak branku minul. Ihned z protiútoku se řítili domácí dva na jednoho, ale na Biegla nevyzráli.

00:32
    Hosté jdou hned na začátku do čtyřech. Dvě minuty za krosček dostává Klement.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: ?. Sedláček (Rajnoha, Vozdecký), 18. Odehnal (Strýček, Benýšek), 45. Vozdecký (Rajnoha), 53. Mráz (Jurča) - 12. Luštinec, 19. Dlap (Chochola, Bláha)