Klatovy – Milevsko 5:4 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 0:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 1:2 (po s.n.)
Děčín – Lev Benešov 5:6 (kon.) | Sokolov – Řisuty 2:0 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Chotěboř 1:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 6:1 (kon.) | Kutná Hora – Břeclav 3:4 (kon.)
po s.n.
SC Marimex Kolín
1:2 (0:0, 0:0, 0:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 27.11.2011, 17:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

65:00
    Vajgar právě vstřelil branku!

DAVID KUPEC proměnil nájezd.

62:46
    Rozhodčí vylučuje. Pácal jde ven za hákování. Bude se hrát čtyři na tři.

59:39
    Kozlové právě vstřelili branku!

KAREL NEDBAL je hrdinou domácích. Na začátku power play, dvacet jedna vteřin před koncem třetí třetiny, nahodil puk na branku a jeho nahození prošlo až do branky. Bez asistence.

57:04
    Kozlové dostávají ještě možnost hry v početní převaze. Za nebezpečnou hru vysokou holí vyloučen Dvořák.

55:06

MAREK DVOŘÁK, kapitán hostů, se možná stane hrdinou svého týmu. Pět minut před koncem základní hrací doby totiž otevřel skóre zápasu. Pokud bude hra pokračovat v dnešním trendu, tak to byl taky poslední gól. Bez asistence.

50:55
    Cerk netrefil prázdnou bránu, trefil tyčku. Všichni fanoušci se chytali za hlavu. Co víc chtít.

44:55
    Procházka vyloučen za zdržování hry. Jeho vyhození ze středního pásma skonřilo na síti.

43:43
    Barták jde ven za držení. Dvoříka zastavil ve velmi slibné pozici.

40:57
    Morkes v další velké šanci. Kozlové mají další ofenzivní nástup do třetiny. Promění ho nyní?

38:59
    Kocar pálil těsně nad Brázdilovu branku. V pozici byl velmi dobré.

35:02
    Hosté jdou do čtyř. Chmel je na trestné za podražení.

33:54
    Kozlové v gólové šanci. Procházka od modré pálil těsně vedle tyčky. Ale byl tam hned Skokan a měl úplně odkrytou branku. Netrefil puk!

31:11
    Kolín jde do čtyř. Václav Čtvrtečka je vyloučen za držení. Buly se přesouvá do středního pásma.

16:50
    Obrovská šance Kozlů. Nedbal poslal z kruhů přihrávku na zadní tyč na Kubáta, ten puk tečoval a vajgarský Kubeš ho jen tak tak lapil.