Havířov – Olomouc 4:3 (kon.) | HC Kladno – Letňany 4:1 (kon.) | Liberec – Písek 6:4 (kon.)
Vsetín – Třinec 5:6 (po s.n.) | Hr. Králové – Pardubice 4:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 6:0 (kon.)
Chomutov – Sparta 3:4 (po pr.) | Slavia – HC Litvínov 4:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Přerov – Kometa Brno 2:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 16.11.2012, 17:00Extraliga staršího dorostu

57:57
    No a vypadá to, že je hotovo. David Barkóci si odsedí dvě minuty za držení protihráče, takže Hradečtí budou moci dohrát zápas v klidu a ještě v útočném pásmu.

46:17
    Zatím se domácím moc nedařilo, teď ale budou mít minutu a dvě sekundy dvojnásobné výhody! Filip Havrda - 2 minuty za držení protihráče.

45:19
    Radovan Chvojka chtěl svému spoluhráči zajistit klid v rozehrávce, ale přehnal to. Menší trest za nedovolené bránění a přesilovka pro Hradec je logickým vyústěním.

40:35
    Faul domácích ovšem stěhuje hru před Veselého. David Voříšek - 2 minuty za podražení.

36:10
    Na hraně útočného pásma se podražením provinil David Voříšek, což přináší hostům přesilovou hru.

28:52
    Navíc za katr odchází i Filip Kuťák s menším trestem za hrubost, hosté tak pokračují už jen ve výhodě čtyři na tři. I když je pravda, že ta někdy bývá zajímavější.

27:41
    No a hosté mají k dispozici skoro dvě minuty přesilovky pět na tři! Martin Matějček - 2 minuty za krosček.

27:28
    Domácím rozhodně nepomůže oslabení po podražení Ondřeje Novotného.

21:44
    Na druhé straně proběhla výměna hráčů mimo rámec pravidel, což znamená měnší trest pro hradeckou lavičku a hru ve čtyřech na obou stranách.

20:14
    Svižný hradecký nástup do druhé části vedl k faulu soupeře. Adam Kracík - 2 minuty za podražení.

14:42
    A další přesilovku si zahrají domácí. Kalous si půjde odpočinou na dvě minuty za podražení.

10:29
    Havránek dostává menší trest za napadení. Přesilovka pro Pardubice.

04:47
    Ale přesilovka hradeckých netrvala příliš dlouho, protože přišlo záhy vyloučení i na jejich straně. Za sekání dostane trest Lukáš Bezděk.

03:59
    Domácí budou hrát přesilovku. Za hákování si půjde menší trest odsedět Oliver Petric.

Martin Voltr

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 43. Pilař (Voženílek), 47. Matějček (Pilař), 56. Šeda (Drašnar), 60. Wolf (Voženílek) - 52. Špaček (Kuťák)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Müller) – Skála, Bezděk, Novák, Novotný, Souček, Matějček, Voříšek, Havránek – Matouš, Malinský, Gančarčík, Wolf, Voženílek, Šeps, Jebavý, Drašnar, Šeda, Pilař "C", Klemenc. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Stibůrek) – Divecký, Kalous "C", Procházka, Petric, Budík, Kracík – Chvojka, Panna, Polák, Kysela, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Bohuněk, Velínský, Špaček, Havrda, Drobný. Trenér: Vladimír Martinec.

Rozhodčí: Stolín – Lučan, Svoboda.