B. Bystrica – Myjava 1:1 (kon.) | Nitra – Prešov 4:1 (kon.) | Ružomberok – Žilina 1:0 (kon.)
Senica – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Trenčín – Trnava 6:0 (kon.)
FK Senica
0:1 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
sk Sobota 17.11.2012, 14:30Niké liga

Všetky dôležité udalosti si môžete pozrieť pod záložkou "dôležité", Slovan vyhral 1:0 a tak zostáva na čele tabuľky. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dnešného dňa. (16:23:43)

90+
    Hlavný arbiter zápas už čochvíľa ukončí.

90+
    Nadstavovať sa budú v druhom polčase ešte tri minúty.

90+
    Diviš páli v dobrej šanci do nebies.

90
    Ďurica si počínal nedovolene, k rozohrávke sa chystá Putnocký a nakopáva loptu k bráne domácich.

89
    Hostia v prečíslení, no Grendel loptu zle trafil a tá letí vedľa brány.

87
    Posledné striedanie hostí Halenára nahrádza Szarka.

86
    Varadi sa náhodne dostal ku zakončeniu, strela sa mu však nepodarila a brankár hostí s prehladom loptu chytá.

85
    Belasí sa snažia vo zvyšných minútach držať loptu na vlastných kopačkách, zatial sa im to darí.

84
    Strieda aj tým Sama Slováka, Hlohovského nahradí Mészáros.

82
    Varadi nahradí v zápase Diarrassoubu.

81
    Slovan naťahuje čas prihrávkami na vlastnej polovici ihriska, domáci dokázali loptu vybojovať no pred Krajčíkom hasí Kolčák.

79
    Dnešné stretnutie sleduje 2115 divákov.

78
    Domáci sa nadychujú k záverečnému tlaku, Diarrassouba sa takmer prebil cez Gorosita, tomu nakonic vypomohol Bagayoko a hostia sa tak dostávajú k lopte.

77
    Druhé striedanie domácich, odchádza Černý, nahrádza ho Štepanovský.

75
    Putnocký zachránil Slovan od gólu, keď chytil nedôraznú dorážku od Frýdeka.

74
    Ďurica faulovaný Lukšíkom, priamy kop pre Senicu.

74
    Halenár páli z rohu šestnástky len nad Švengerovu bránu.

73
    Výkon hlavného rozhodcu patrí v posledných minútach skorej do divadla ako na štadión.

72
    Domáci zvyšujú svoje úsilie, Slovan bráni okrem Peltiera s deviatimi hráčmi pred Putnockým.

70
    Velká nevôla na senickom štadióne, jeden z obrancov Slovana zahral v pokutovom území evidentne rukou, píšťalka však zostala nemá, hrá sa ďalej.

68
    Brabec vidí žltú kartu za rečnenie, keď hlavný arbiter neodpískal evidentný faul na Frýdeka, ktorý musí byť ošetrený.

67
    Svojim zákrokom sa vytiahol Švenger, keď mu bombou vyprášil rukavice Grendel, nasleduje rohový kop.

66
    Kalabiška zrušil rozbehnutého Milinkoviča, dostáva poprávom žltú kartu.

64
    Ďaľší Diarrassoubov pokus končí vedľa brány Putnockého.

64
    Diarrassouba sa dostal k hlavičke po dlhom Frýdekovom vhadzovaní, lopta letí tesne vedľa brány.

62
    Domáci majú obroskú snahu vyrovnať vývoj zápasu, hostia zatial tlaku odolávajú.

61
    Blackburn v obrovskej príležitoste triela len do rukavíc Putnockého.

60
    Peltier knokautoval Pavlík kopačkou do hlavy, hráč musí byť ošetrený, hráč Slovana vidí žltú kartu.

60
    Domáci v brejku, Blackurn však loptu smerujúcu na neho nedobehol.

58
    Frýdek odcentroval na Blackburna, ďaľší ofsajd v senickom podaní.

57
    Slovan sa snaží svoju hru ukludniť postupnou rozohrávkou.

56
    Prvé striedanie domácich, odchádza Babic, nahrádza ho Diviš.

55
    Znovu hostia len loptu odovzdali na senické kopačky.

54
    Hostia tlak Senice riešia dlhým odkopom až na Švengera.

53
    Diarrassouba mohol strielať na bránu, no do vyloženej šance sa nedostal, pretože mu nedokázal Babic presne prihrať.

52
    Domáci s vysokých napádaním, Slovan založil rýchli protiútok, ktorý však končí na hlave Krajčíka.

51
    V šprintérskom súboji Gorosito-Blackburn bol rýchlejší hráč Slovana a loptu upratal do autu.

50
    Grendel prišliapol Černého, priamy kop pre domácich.

48
    Slovan zaznamenal po Halenárovej strele gól, no asi pre údajný ofsajd neplatí.

48
    Krajčík si počínal v súboji s Lukšíkom nedovolene, lopta pre Slovan.

47
    Diarrassouba v ofsajde, k lopte sa dostávajú hostia.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Do druhého polčasu vybehne namiesto zraneného Žofčáka, Peltier.

Obe mužstvá už vybiehajú na hraciu plochu, čo znamená, že už o cvhiľu začne druhý polčas.

Hlavný arbiter Kráľovič odpískal koniec prvého polčasu, v ktorom sme videli bojovný výkon na oboch stranách. Hostia z Bratislavy sa ujali vedenia už v tretej minúte exportnou bombou Milinkoviča. Domáci pohrozili dvomi šancami Diarrasoubu, no skóre už zostalo nezmenené. Druhý polčas začne približne v15:32.

Prvý polčas skončil.

45
    Krajčík dokázal odcentrovať no v pokutovom území jeho center nikoho nenašiel.

44
    Pískaný ofsajd, tento raz sa v ňom ocitol Blackburn.

43
    Hra má dobré tempo, no okrem Milinkovičového gólu a dvoch šancí Diarrassoubu nič zaujímavé diváci nevideli.

42
    Frýdek sa nedostal cez Bagayoka, nasleduje odkop od Putnockého brány.

41
    Domáci kazia rozohrávku, naviac bol faulovaný Hlohovský, Slovan s loptou na vlastnej polovici ihriska.

39
    K hlavičke sa dostal Brabec, no loptu nakoniec odvracia Kolčák.

38
    Blackburnov center bol tečovaný, domáci majú k dispozícii rohový kop.

37
    Halenár posiela loptu len medzi vlastných fanúšikov.

36
    Blackburna posiela na zem Milinkovič, priamy kop pre domácich.

35
    Prvú kartu v zápase vidí po faule na Žofčáka domáci Krajčík.

33
    Bagayoko takmer nabil loptu na nohu Grendelovi, z tejto šance je nakoniec len rohový kop pre Slovan.

32
    Bratislavčanom sa podarilo vymaniť zo vznikajúceho tlaku domácich a zakladajú na svojej polovici protiútok.

31
    Diarrassouba sa dostal do brejku, obišiel aj Putnockého, no s pred bránkovej čiary loptu odkopol Lukšík. Domáci budú zahrávať rohový kop.

30
    V hre sa už pokračuje, Žofčák pojde zrejme dole.

29
    K lopte sa dostávajú hostia, Žofčák má zrejme nejaké zranenie, zostáva ležať na hracej ploche.

28
    Domáci kombinujú na vlastnej polovici, divákom sa to evidentne nepáči.

27
    Frýdek zacentroval na rozbehnutého Diarrassoubu, všetko rieši Gorosito hlavičkou do Putnockého náručia.

26
    Halenárovi strela z prvej nesadla a poslal loptu k rohovej zastávke.

25
    Hlohovského strelu zastavil v poslednej chvíly Pavlík, nasleduje rohový kop pre Slovan.

24
    Kalabiška zastavil nedovolene kapitána hostí Žofčáka, no na žltú kartu to nie je.

24
    Černý posiela tvrdí projektil, no netriafa bránu hostí.

23
    Marko sa po chvíli zdvíha a bude v hre pokračovať.

22
    Hráč Slovana zostal ležať na zemi, menovite Milinkovič. Hra bola prerušená.

21
    Krajčík namiesto centru striela na bránu a skoro prekvapil aj samotného Putnockého, lopta letí tesne nad.

20
    Grendel posiela na trávnik Černého, domáci loptu rýchlo rozohrali no do protiútoku sa napokon rútil po chybe domácich Halenár. Opäť je pískaný ofsajd.

19
    Černého center na prednú žrď odhlavičkoval Kolčák do bezpečia.

18
    Černý nastrelil Lukšíka, nasleduje rohový kop pre Senicu.

18
    Bagayoko sa už mohol rútiť do dobrej príležitosti, no bol mu odmávaný ofsajd.

17
    Diarrassouba sa takmer prebil cez Kolčáka, loptu mu napokon utiekla do autu.

16
    Blackburn napálil loptu do Putnockého, no asistent rozhodcu máva ofsajd.

15
    Grendel poslal k zemi Kalabišku, domáci budú mať k dispozícii priamy kop.

14
    Bagayoko sa neprebil cez Frýdeka, k lopte sa dostávajú domáci.

13
    Hlohovského prienik odkopáva Pavlík do autu.

12
    Slovan je pri chuti, jeden útok strieda druhý.

11
    Pavlík odhlavičkoval loptu len na rohový kop, Milinkovič zahral na prednú žrď, no nakoniec je to len odkop od brány.

10
    Hostia sa snažia upokojiť hru, s loptom sa hrajú na vlastnej polovici.

9
    Frýdek poslal prudký center do pokutového územia presne na Ďuricovu kopačku, ten napálil z prvej volejom len do prekvapeného Putnockého. Obrovská šanca domácich zostala nevyužitá.

8
    Milinkovič rozohral na krátko na Kolčáka, k lopte sa však napokon dostávajú domáci.

8
    Grendela posiela na zem Ďurica, priamy kop pre Slovan Bratislava.

7
    Hostia nemajú problém s odobraním lopty a zakladajú postupný protiútok.

6
    Prvý rohový kop v stretnutí budú zahrávať domáci.

5
    Hráči Slovana s vysokým pressingom, domácim robia tieto výpadi problémy v rozohrávke.

4
    Domácich tento rýchly gól zaskočil, Diarrassouba striela z uhla, pre Putnockého nie je problém loptu chytiť.

3
    Slovan dal gól!
    MARKO MILINKOVIČ sa postavil k rozohraniu priameho kopu a bombou asi z 35 metrov nedal Švengerovi v bráne Senice šancu.

2
    Bagayoko centruje do pokutového územia, no nachádza len hlavu Babica.

1
    Dlhá lopta letiaca na Diarrassoubu, Gorosito loptu s prehľadom berie.

1
    Stretnutie práve začalo.

O úvodný výkop sa postarajú hráči domácich.

FK Senica bude hrať vo svojej červeno-modrej kombinácii, hrači Slovana v belasích farbách.

Mužstvá už vchádzajú na hraciu plochu.

Tribúny sa na senickom štadióne pomaly plnia, no nejakú prevratnú navštevu ťažko očakávať.

Hráči momentálne absolvujú predzápasovú rozcvičku, v sektore hostí pomaly badať prichádzajúcich fanúšikov Slovana.

Úvodné zostavy:

FK Senica: Švenger - Pavlík, Krajčík, Brabec (C), Frýdek - Babic, Černý, Ďurica, Kalabiška - Blackburn, Diarrassouba

(Malec - Štepánek, Diviš, Varadi, Štepanovský, Koutný, Ventúra)

ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Lukšík, Gorosito, Kolčák, Bagayoko - Kopúnek - Žofčák (C), Hlohovský, Grendel, Milinkovič - Halenár

(Kováč - Vrablec, Mészáros, Sabo, Peltier, Szarka, Kopic)

Rozhodca: Kráľovič - Weiss, Žákech.

Filip Hlohovský sa trafil do siete súperov celkovo päť-krát, s tromi gólmi potom pokračujú Nicolas Gorosito, Marko Milinkovič, Juraj Halenár a Lester Peltier.

FK Senica

Najlepším strelcom domácich je momentálne Jaroslav Diviš, ktorému se podarilo streliť štyri góly, v závese za ním je s tromi gólmi Juraj Piroska.

Do konca jesennej časti súťaže zostávajú posledné tri zápasy a Senica po zlom štarte do súťaže momentálne finišuje na popredných priečkach. Dnes ich však čaká náročný duel s aktuálnym lídrom tabuľky. Bratislavčania určite budú chcieť byť úspešní ako pred týždňom na Myjave, kde po výsledku 2:1 brali všetky body. Senica si po bojovnom výkone odviezla z Trnavy aspoň bod po remíze 1:1 no Spartakovci siahali po všetkých troch.

Prvý vzájomný duel vyhrali Bratislavčania 1:0 Kolčákovým gólom z 39. minúty.

Senica sa nachádza na štvrtom mieste a stráca na vedúci tím z metropole Slovenska štyri body.

Po včerajšej predohrávke sedemnásteho kola medzi Zlatými Moravcami a Košicami dnes pokračuje program zvyšnými zápasmi. Prostredníctvom onlajny.eu Vám sprostredkuje derby tohto kola, medzi FK Senica a Slovanom Bratislava.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.