Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.) | Chelsea – Fulham 0:0 (kon.) | Everton – Arsenal 1:1 (kon.)
Southampton – Norwich 1:1 (kon.) | Stoke – Newcastle 2:1 (kon.) | Swansea – West Brom 3:1 (kon.)
Manchester Utd. – West Ham 1:0 (kon.) | Wigan – Manchester City 0:2 (kon.)
Stoke City
2:1 (0:0)
Newcastle United
Středa 28.11.2012, 20:45 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

84
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    A je tu další branka domácích, kteří tak během čtyř minut otáčí skóre! Nádherná kombinace mezi Jones a zakončujícím JEROMEM, nemohla neskončit gólem!

81
    Tak se domácí přeci jen dočkali vyrovnání! Skvělý centr z pravé strany zužitkoval WALTERS a srovnal stav skóre. Uvidíme, zda se ještě nějaké branky dočkáme.

47
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení. Poté, co celý první poločas jsme se nedočkali kloudné akce se trefil CISSE. Uvidíme, jak se bude zápas dále vyvíjet.