Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.) | Chelsea – Fulham 0:0 (kon.) | Everton – Arsenal 1:1 (kon.)
Southampton – Norwich 1:1 (kon.) | Stoke – Newcastle 2:1 (kon.) | Swansea – West Brom 3:1 (kon.)
Manchester Utd. – West Ham 1:0 (kon.) | Wigan – Manchester City 0:2 (kon.)
Stoke City
2:1 (0:0)
Newcastle United
Středa 28.11.2012, 20:45 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:43:11)

A je dobojováno! Druhý poločas se s tím prvním rozhodně nedá srovnávat! Viděli jsme celkem tři branky. Nejprve šli už ve 47. minutě do vedení domácí, za které se prosadil Cisse. Od té doby ale už bylo na trávníku převážně jedno družstvo. Domácí se nakonec vyrovnání dočkali i přes spoustu šancí až v 81. minutě, kdy se hlavou prosadil Walters. O tři minuty později trefil tři body Jerome a Stoke City se tak může radovat ze zaslouženého vítězství.

90+4
    Ten také přišel ale ve svých rukou už drží míč Krul.

90+4
    Útočný faul domácích, to je poslední šance na dlouhý nákop pro hosty.

90+3
    Hra se odehrává na straně hostů u rohového praporku, tedy v místě, kde to Stoke City vyhovuje nejvíce.

90+2
    Počínání hostů se mi zdá již odevzdané, jakoby již s prohrou byli smířeni.

90
    V zápase se ještě nastaví 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Domácí i přes příznivé skóre nezalezli a nebrání, naopak se snaží napadat soupeřovu rozehru, což je velmi sympatické.

89
    Santonova střela byla zblokovaná obranou, následný centr neznamenal pro domácí žádné nebezpečí.

86
    Domácím narostla křídla a snaží se útočit dál, tentokráte hostující obrana útok ustála.

84
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    A je tu další branka domácích, kteří tak během čtyř minut otáčí skóre! Nádherná kombinace mezi Jones a zakončujícím JEROMEM, nemohla neskončit gólem!

82
    Domácí fanoušci jsou jak u vytržení a přejí si ještě jednu branku.

81
    Tak se domácí přeci jen dočkali vyrovnání! Skvělý centr z pravé strany zužitkoval WALTERS a srovnal stav skóre. Uvidíme, zda se ještě nějaké branky dočkáme.

80
    Ohromná šance domácích brankou nakonec neskončila! Jones dostal přesný centr zprava na hlavu, ale zamířil pouze doprostřed branky, kde stál připravený Krul! Aby tohle Stoke ještě nemrzelo.

77
    A mohlo být rozhodnuto! Do brejkové situace se dostal Demba Ba a mířil sám na branku, jeho střelu ale bravurně zneškodnil Begovič a drží svůj tým stále ve hře o body!

77
    Centr na Jonese byl příliš dlouhý a míč má v rukou Krul.

75
    Jeden z útočících hráčů se dostal k hlavičce, branku ale minul. Čas domácím neúprosně běží.

75
    Další rohový kop pro domácí fotbalisty.

74
    Přesný dlouhý balon dostal do běhu Jerome a mohl jít sám na branku, odmáván mu ale byl offside.

73
    Centrovaný míč si v klidu ze vzduchu stáhl Krul. Nápor domácích stále roste.

71
    Kightly už dlouhý míč na hrací ploše nestihl. Vhazování pro hosty.

68
    Hned dvojí střídání předvádí domácí lavička, ze hřiště odcházejí Etherington a Adam, nahradí je Kightly a Jerome.

65
    Po rohu se do šance dostal Walters, jeho střela byla ale na několikrát zablokovaná, to bylo ohromné štěstí pro hosty!

64
    Stoke vybojovali z brejkové akce rohový kop.

61
    Šance pro Newcastle! Cisse dostal dobrou přihrávku od Huthe a poté zakončoval, jeho pokus ale vytěsnil se štěstím Begovič. Už to mohlo být o dvě branky!

58
    Na trávníku se po střetu s hostujícím hráčem ocitl Perch, po kratším ošetření by ale měl být v pořádku.

55
    Cameron fauloval Perche a oprávněně vidí žlutou kartu.

50
    Etherington přihrával na volného Walterse, jeho pokus ale branku minul.

47
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení. Poté, co celý první poločas jsme se nedočkali kloudné akce se trefil CISSE. Uvidíme, jak se bude zápas dále vyvíjet.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:56.

Máme za sebou první poločas utkání 14 kola anglické Premier league mezi Stoke City a Newcastlem United. Zatím jsme neviděli příliš pohledný fotbal, hra se odehrává převážně ve středu hrací plochy, mírně navrch mají domácí, kteří se ale do žádné vážnější situace nedostali. Snad bude druhý poločas lepší.

45+3
    Na druhé straně pokryl Krul centr zleva a první poločas tak nejspíš skončí bez branek.

45+2
    Ten ale v poklidu ze vzduchu stáhl Begovič.

45+2
    V závěru ještě vybojoval Perch rohový kop.

45+1
    V prvním poločase se nastaví ještě 3 minuty.

45
    Waltersova klička byla příliš dlouhá a v poklidu si pro ní došel Krul.

45
    Kousek za půlkou fauloval Cisse a hra se opět obrátí proti jeho brance.

44
    Držení míče je 62% - 38% pro domácí.

43
    Rohový kop prodlužoval jeden z domácích na Jonese, který stál ovšem v offsidu.

42
    Zablokovaný centr zprava znamená rohový kop pro domácí.

41
    Efektivním skluzem se prezentoval Shotton a odkopl míč pryč od branky.

40
    Problémy Crouche bude nejspíše vážnější a tak ho bude muset vystřídat Jones.

38
    Colocciny ve výskoku dal loktem Crouchovi, kterému se spustila krev z nosu a musí být ošetřen.

36
    Whelan se ocitl v offsidové pozici a tak útočná akce domácích nebude pokračovat.

35
    Obránce napálil míč do Cisseho a bude se odkopávat od branky Begoviče.

34
    Etherington nezahrál kop od rohového praporku příliš dobře a tak ani teď nebude branka ohrožena.

33
    Adam vybojoval pro domácí celek rohový kop.

31
    Cisse prodlužoval míč do vápna, kde k němu neměl daleko Demba Ba, ale nakonec se k zakončení o kus nedostal.

30
    Crouchova střela ze střední vzdálenosti minula branku Krula.

29
    Žlutou kartu vidí Adam po faulu na Gutiérreze.

27
    Centr Gutiérreze si poklidu pokryl domácí brankář.

25
    Faul Jonase na Walterse, domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.

24
    Ve hře je spoustu nepřesností. Ani jeden celek si neužije míč dlouho.

20
    I nadále pokračuje nepříliš líbivý fotbal, uvidíme, jestli se v nejbližší době hra změní.

17
    Po něm se k hlavičce dostal jeden z útočníků, Krula ale nemohl ohrozit.

16
    Rohový kop budou zahrávat hosté.

15
    Hosté dlouho drželi míč před brankou svého soupeře, vymyslet něco na obranu ale nedokázali.

12
    Na dlouhý výkop si vyběhl Begovič, který odkopl míč do autu.

10
    Hraj se odehrává převážně ve středu hřišti a ani jeden celek ne moc nežene kupředu.

7
    Poněkud úspěšnější už byl Ba, ten ale mířil pouze doprostřed branky.

6
    První střelu zápasu zaznamenal Perch, jeho přízemní střela ale branku minula.

4
    Sudí Webb znovu píská do píšťalky, tentokráte z Cisse fauloval Adama.

3
    Centr z pravé strany v poklidu stáhl do náruče brankář Krul.

2
    Santon faulival kousek za půlku, žlutou kartu ale nedostane.

1

Oba celky máme nastoupeny na hrací ploše, za malý okamžik sudí hvízdne do píšťalky.

Stoke City: Begrovič - Shawcross, Cameron, Shotton, Huth, Etherington, Adam, Walters, Nzonzi, Whelan, Crouch

Newcastle United: Krul - Santon, Simpson, Coloccini, Williamson, Gutiérrez, Anita, Perch, Tioté, Ba, Cisse

Rozhodčí: Howard Webb.

Newcastle - Hosté jsou pouze dvě příčky za svým dnešním soupeři, tedy na 14. místě. Doposud dokázali získat čtrnáct bodů za tři výhry a pět remíz. Minulé kolo je nepřistihlo přímo ve formě, když hodně překvapivě podlehli poslednímu celku tabulky - Southamptonu 2:0. V dnešním duelu tak mají určitě co napravovat.

Stoke - Domácí se prozatím drží zhruba ve středu tabulky. Po třinácti odehraných kolech jim náleží dvanáctá pozice. Doposud se jim na své konto podařilo získat 16 bodů za tři vítězství a hned sedm remíz. V tomto ohledu jsou fotbalisté Stoke City remízovými králi. V minulém kole se jim ale podařilo získat body všechny tři, když doma porazili Fulham 1:0.

Dobrý večer přeji všem příznivcům kopané. Anglická Premier league má dnes na svém programu 14. kolo, v jehož rámci se mezi sebou střetnou domácí Stoke City se ,,strakama,, z Newcastelu United.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.