Ústí n/L – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 3:1 (kon.)
Most – Litoměřice 3:2 (po s.n.) | Olomouc – Třebíč 3:2 (kon.) | Písek – Kadaň 1:4 (kon.)
Beroun – Benátky n/J 4:5 (po pr.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 12.12.2012, 17:301. liga (ČR)

54:54
    Draci právě vstřelili branku! Máme tu ale drama. Šumperk poprvé využívá přesilovku a poprvé dává gól. Po střele Aleše Holíka k Suchanově pravé tyčce se k puku dostal volný VLADIMÍR CINK, a pohotově jej zasunul za přesouvajícího se brankáře. Asistence: Aleš Holík

48:48
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Rebelové těží z přesilovky. Celou dobu se jim dařilo kombinovat v útočné třetině a soupeři nedali, jak se říká, čichnout. Následně se k nahrávce od Endála propracoval TOMÁŠ PROTIVNÝ, který z mezikruží pohotově procedil bezmocného Štůralu. Asistence: Lukáš Endál, Aleš Jelínek

34:03
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Zbývalo zhruba půl minuty do konce oslabení Šumperka, když se Rebelové dostali z tlaku kupředu a zavezli touš do útočné třetiny. Radim Ostrčil naservíroval puk zhruba metr před modrou, kde už napřahoval LUKÁŠ ENDÁL, který svou dělovkou propálil snažícího se Štůralu. Asistence: Radim Ostrčil, Roman Vondráček

30:37
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Rebelové otevírají skóre. Natlačili se do útočného pásma, kde se puku ujal Miroslav Třetina a propasíroval jej na hůl Petra Polodny, který si vyhlédl na levém kruhu stojícího TOMÁŠE MICKU, jenž se s ničím nemazal a napálil černou pryž do pravého rohu. Asistence Petr Polodna, Miroslav Třetina

Luboš Vácha

Branky a nahrávky: 31. Micka (Polodna, Třetina), 35. Endál (Ostrčil, Vondráček), 49. Protivný (Endál, Jelínek) - 55. Cink (Holík)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Jelínek, Protivný, Soldán, Ostrčil, Blažek, Morava "A" - Endál "C", Knotek, Vondráček - Rytnauer, Kostourek, Ondráček - Micka, Třetina, Polodna - Stehlík, Štěpánek, Musil
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík "C", Novotný, Tesařík, Pastor, Sedlák, Kovář, Gewiese - Finsterle, Podešva, Staněk - Haas, Hlinka, Červenka "A" - Brunec, Hulva "A", Vrdlovec - Cink, Skoumal, Meidl

Rozhodčí: Jan Hribik, Stanislav Mertl - Jiří Flegl, Michal Zíka