Kolín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 5:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
7:3 (2:1, 4:2, 1:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 20.01.2013, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

A je vybojováno, v tomto perfektním utkání si Kolínšti zvítězili 3 body, které jsou velmi důležité. Ze začátku bylo utkaní velmi vyrovnané a tento zápas měl velmi velké grády, v průběhu pak domácí ukázali svou sílu a perfektně porazili favorita této soutěže jednoznačným výsledkem 7:3! K dnešnímu utkání přihlíželo 770 lidí a atmosféra byla senzační. Nyní následuje děkovačka domácich s fanoušky a jinak je to pro dnešek vsě!
    Děkuji za pozornost a zase příště z Kolína! (19:23:54)

60:00

59:32
    Hosté ve velké sǎmci, mohli ješte v poslední půlminutě snížit stav skore, ale Moravec úspěšně vychytal!

57:36
    Vyloučen Kadlec na 2 min za krosček.

56:44
    Zumr ve velké šanci! Jeho střelu po té ješte Morkes tečoval, ale i tento kotouč končí v náruči Zavadila.

56:32

54:02
    Vyloučen další Drtič a to Petr Pokorný na 2 minuty za držení protihráče.

53:25
    Kozlové právě vstřelili branku!

Už na 7:3 zvyšují skóre domácí! Druhý gól dněního zápasu si připisuje PETR MORKES!!
    As: Zumr, Výborný

52:27

51:25
    T. Pácal se vrací do hry!

49:45
    Měli jsme tu k vidění menší šarvátku a to Malý x Miklík, oba potrestáni 2minutovým trestem za hrubost + Miklík 10 minut za sundání rukavic.

49:25
    Tomáš Pácal oslabí svůj tým na 2 minuty- potrestán za držení.

48:08
    Domácí vybojovali puk a dali se do protiůtoku, Petr Morkes zakončil velmi prudkou střelou, puk ale skončil v Zavadilově klíně

47:37
    Velký roj před Moravcovou brankou, Drtiči se snažili všema silami dorazit ouk do jeho branky, ale Moravec puk přikryl lapačkou. A vhazuje se před nim.

45:39

44:56
    Drtiči v oslabení předvedli vcelku povedenou akci 2 na 1 ovšem se špatným zakončením.

43:39
    Ondřej Cerk se snažil uvolnit s pukem, ale byl faulován Pokorným, který si na trestné odsedí 2 minuty za držení!

43:03
    Puk opět mimo hřiště, tentokrát skončil na stříšce časoměřičů.:-)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 13. Šifta (Morkes, Barták), 20. Šafránek (Jankovský), 21. Malý (Nedbal, Skokan), 26. Ježek (Jankovský), 36. Morkes (Šifta), 38. Šifta (Špringl, Morkes), 54. Morkes (Zumr, Výborný) - 16. Peš (Štastný), 29. Jurásek (Peš, Stejskal), 34. Jurásek (Pokorný, Peš)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Špringl, Výborný - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes Skokan, Šifta - Ježek, Šafránek, Jankovský- Semirád, Zumr, Vágner
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Smetana, Oško, Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Pokorný, Svoboda, Štastný, Směřička, Duchoslav, Peš, Sajdl, Juráska, Popela, Polesný, Miklík

Rozhodčí: Stolín - Hanzlík, Šmika