Karlovy Vary – Berani Zlín | 6:4 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 5:4 (po s.n.) | | | Vítkovice – Kladno | 4:2 (kon.) |
Liberec – Motor ČB | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Plzeň | 4:3 (kon.) | | | Litvínov – Slavia | 7:1 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 3:7 (kon.) |
Winnipeg – Ottawa | 1:4 (kon.) | | | Philadelphia – Pittsburgh | 1:3 (kon.) | | | NY Islanders – New Jersey | 1:2 (kon.) |
Tampa – Washington | 6:3 (kon.) | | | Boston – NY Rangers | 3:1 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 1:2 (kon.) |
Florida – Carolina | 5:1 (kon.) | | | Dallas – Arizona | 4:3 (kon.) | | | Nashville – Columbus | 2:3 (po s.n.) |
St. Louis – Detroit | 6:0 (kon.) | | | Minnesota – Colorado | 4:2 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 3:7 (kon.) |
Buffalo – Philadelphia | 5:2 (kon.) |
Omsk – Slovan Bratislava | 2:3 (po s.n.) | | | Barys – Lev | 5:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva | 1:4 (kon.) |
Spartak Moskva – N.Novgorod | 2:1 (po pr.) | | | Riga – Mytišči | 4:5 (kon.) | | | Doněck – Jaroslavl | 3:4 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 5:1 (kon.) |
Kolín – SHK Hodonín | 7:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Nymburk | 5:2 (kon.) |
Ústí n/L – Karlovy Vary | 8:2 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Letňany | 5:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Tábor | 9:4 (kon.) |
Motor ČB – Kometa Brno | 0:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Chomutov | 7:1 (kon.) |
MHK Spartak – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) | | | MHK Chimik – Patriot Budapešť | 0:0 (zruš.) |
Žilina – Poprad | 0:3 (kon.) | | | Trenčín – Košice | 3:2 (po s.n.) | | | Banská Bystrica – Skalica | 3:0 (kon.) |
Nitra – Martin | 7:3 (kon.) | | | Piešťany – Zvolen | 4:5 (po s.n.) |
Michalovce – Orange 20 | 5:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Technika Brno | 8:2 (kon.) |
Chrudim – Moravská Třebová | 6:2 (kon.) |
Znojmo – Klagenfurt | 4:5 (po pr.) |
Csíkszereda – Nové Zámky | 2:4 (kon.) |
Vsetín – Frýdek-M. | 7:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Poruba 2011 | 6:5 (kon.) |
konec
Královští lvi Hradec Králové
9:4
(4:0, 3:2, 2:2)
HC Tábor
Martin Voltr
Branky a nahrávky:
1. Chalupa (Šalda), 8. Zahradník (Hronek, Šalda), 16. Chalupa (Zahradník), 20. Zahradník (Hnik, Chalupa), 22. Šebek (Čech, Hejna), 23. Hnik (Zahradník, Chalupa), 25. Zahradník (Hronek), 43. Šebek (Hejna, Martinec), 60. Zahradník (Chalupa) - 24. Pastyřík (Veřtát), 34. Skalický (Duben, Michal Novák), 47. Vlk (Jelínek), 58. Pastyřík (Veřtát)
Rozhodčí: T. Veselý – Hidveghy, Votroubek.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Královští lvi Hradec Králové:
Červený (31. Petr) – Hronek, Šalda, Hroudný, Brádler, Fanderlik, Čech – Matouš, Šebek, Zahradník "C", Martinec, Hejna, Hnik, Netušil, Matějček, Hidveghy, Chalupa. Trenér: Tomáš Martinec.
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Roman Novák (20. Michal Novák) – Dvořák, Duben "C", Vápeník, Raiterman, Štěpán, Hubáček, Růžek – Kalaš, Jindra, Pastyřík, Vojtěch Prchal, Jansa, Václav Prchal, Veřtát, Skalický, Vlk, Martin Novák, Jelínek. Trenér: Zdeněk Tupý.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Roman Novák (20. Michal Novák) – Dvořák, Duben "C", Vápeník, Raiterman, Štěpán, Hubáček, Růžek – Kalaš, Jindra, Pastyřík, Vojtěch Prchal, Jansa, Václav Prchal, Veřtát, Skalický, Vlk, Martin Novák, Jelínek. Trenér: Zdeněk Tupý.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: T. Veselý – Hidveghy, Votroubek.
Diváci:
Ode mě je to pro dnešek vše, užijte si zbytek neděle a odpočiňte si před dalšími boji našich mládežnických soutěží. (14:15:18)
Královští lvi zakončují zápas přece jenom povedeným kouskem. Hostům moc nechybělo, aby dostali puk z pásma a možná i ujeli do přečíslení. Hradecká hokejka však puk zastavila a Táborští vzadu chyběli, takže David Chalupa mohl nerušeně připravit TOMÁŠI ZAHRADNÍKOVI jeho čtvrtý úder - 9:4. Asistence: David Chalupa.
Také v oslabení se hosté prosazují a střílí Hradci už čtvrtý gól, což je opravdu na vkus domácích příliš. Z levého kruhu vyslal MAREK PASTYŘÍK střelu k bližší tyčce a Petr toho moc neviděl - 8:4. Asistence: David Veřtát.
Pro Tábor velká sláva, Jihočeši střílí poprvé za sezónu tři góly v jednom utkání! Jejich přečíslení bylo mnohem úspěšnější než to hradecké, Michal Jelínek povedeným způsobem přenechal puk JANU VLKOVI, který ho poslal neomylně do Petrova protipohybu. I hosté umí využít přesilovku - 8:3. Asistence: Michal Jelínek.
Potřetí v zápase využívají Hradečtí početní výhodu. Martin Hejna za bránou zmátl Nováka, neboť přihrál zpět k první tyčce. Před brankovištěm číhal ROBERT ŠEBEK, jenž vsítil svůj druhý gól utkání - 8:2. Asistence: Martin Hejna, Vítek Martinec.
Třetí třetina začne přibližně ve 13:34.
Východočeši úplně zapomněli na konec prvního trestu hostů. Právě když TOMÁŠ SKALICKÝ vyskočil z vrátek lavice hanby, narýsoval mu Marek Duben přihrávku. Táborský forvard tak uháněl na Petra sám a rychlou střelou kolem lapačky k obrovské radosti celé střídačky uspěl - 7:2! Asistence: Marek Duben, Michal Novák.
Brankostroj nám pokračuje, tentokrát už se prosazují zase domácí. Filip Hronek poslal do brejku TOMÁŠE ZAHRADNÍKA, který našel místo u druhé tyče. Hattrick hradeckého kapitána - 7:1! Asistence: Filip Hronek.
Ovšem i Jihočeši se zapojují do gólového účtu zápasu. MAREK PASTYŘÍK si najel do pásma a za modrou čarou vystřelil do růžku hradecké brány. Patrik Červený měl nejspíš zakrytý výhled a jeho čisté konto se stává minulostí - 6:1. Asistence: David Veřtát.
Tohle byla ale velká paráda! Kolem táborského brankoviště stála celá hradecká trojice. Její kombinaci zahájil David Chalupa zadovkou Tomáši Zahradníkovi, jenž naznačil střelu, ale místo toho nahrál FRANTIŠKU HNIKOVI. Pak už to bylo zase jen o prázdné bráně - 6:0. Asistence: Tomáš Zahradník, David Chalupa.
Přesilovka je to úspěšná. Od modré čáry tvrdě vypálil Adam Čech a do dráhy kotouče vložil hokejku ROBERT ŠEBEK. Michalu Novákovi proskočil puk za záda, premiérový gól hradeckého útočníka je na světě - 5:0! Asistence: Adam Čech, Martin Hejna.
Druhá třetina začne přibližně ve 12:45.
Domácí ještě před první sirénou stíhají čtvrtý kousek. Nemohl u toho být nikdo jiný než první formace. Do přečíslení dva na jednoho se dostali František Hnik s TOMÁŠEM ZAHRADNÍKEM. První jmenovaný to provedl na jedničku s hvězdičkou a Zahradníkovi zase nezbylo než uklidit puk na místo určení - 4:0. Asistence: František Hnik, David Chalupa.
První útok domácích zůstal na ledě a soupeř už trochu tahal jazyk na vestě. Tomáš Zahradník tak předvedl nádherný slalom zakončený vybídnutím DAVIDA CHALUPY, pro nějž to byl ještě jednodušší gól než v první minutě - 3:0. Asistence: Tomáš Zahradník.
Chvíli se domácí trápili a soupeř se vysvobodil, na druhý pokus jsou však Východočeši úspěšní. Rána v podání Filipa Hronka se odrazila od brusle jednoho z hráčů přímo na hůl TOMÁŠE ZAHRADNÍKA, jenž z úhlu dorazil puk do odkryté klece - 2:0. Asistence: Filip Hronek, Radim Šalda.
Až tak rychlé jsme to nečekali, Hradečtí jdou po šestnácti sekundách do vedení! Už František Hnik měl šanci, kterou nezakončil, ale puk se okamžitě dostal na modrou k Radimu Šaldovi. Jeho střelu Roman Novák pouze vyrazil a DAVID CHALUPA ho snadno obkroužil do prázdné brány - 1:0. Asistence: Radim Šalda.
Královští lvi Hradec Králové: Červený (Petr) – Hronek, Šalda, Hroudný, Brádler, Fanderlik, Čech – Matouš, Šebek, Zahradník "C", Martinec, Hejna, Hnik, Netušil, Matějček, Hidveghy, Chalupa. Trenér: Tomáš Martinec.
Hockey Club Tábor: Roman Novák (Michal Novák) – Dvořák, Duben "C", Vápeník, Raiterman, Štěpán, Hubáček, Růžek – Kalaš, Jindra, Pastyřík, Vojtěch Prchal, Jansa, Václav Prchal, Veřtát, Skalický, Vlk, Martin Novák, Jelínek. Trenér: Zdeněk Tupý.
Rozhodčí: T. Veselý – Hidveghy, Votroubek.
To na situaci Jihočechů se od začátku sezóny vůbec nic nezměnilo. Stále potvrzují roli jasně nejslabšího účastníka extraligy, zůstávají bez bodu a s hrozivým skóre 19:163.