Winnipeg – Ottawa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 1:3 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:2 (kon.)
Tampa – Washington 6:3 (kon.) | Boston – NY Rangers 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (kon.)
Florida – Carolina 5:1 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (kon.) | Nashville – Columbus 2:3 (po s.n.)
St. Louis – Detroit 6:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 4:2 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:7 (kon.)
Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.)
Montreal Canadiens
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 20.01.2013, 01:25NHL

Toronto v úvodním utkání nové sezony porazilo Montreal na jeho půdě 2:1. Domácí celek sice dokázal šest minut před koncem zápasu snížit, ale vyrovnat se mu již nepodařilo. (04:11:46)

60:00

53:51
    Montreal právě vstřelil branku!
    Branku vstřelil BRIAN GIONTA. Asistence: Raphael Diaz, Rene Bourque.

52:02
    2 min. Grabovskij (TOR), sekání.

42:30
    2 min. Franson (TOR), nedovolené bránění.

40:01

40:00

35:42
    2 min. Desharnais (MON), držení protihráče.

33:43
    2 min. Kadri (TOR), naražení na hrazení.

28:53
    2 min. Van Riemsdyk (TOR), nedovolené bránění.

28:02
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Branku vstřelil TYLER BOZAK. Asistence: Phil Kessel, Dion Phaneuf.

27:14
    2 min. Plekanec (MON), nesportovní chování.

20:01

20:00

18:21
    2 min. Kostka (TOR), nedovolené bránění.

12:01
    2 min. Moen (MON), vysoká hůl.

07:00
    5 min. Prust (MON) a Brown (TOR), bitka.

04:51
    Branku vstřelil NAZEM KADRI. Asistence: Phil Kessel, Michael Kostka.

03:02
    2 min. Cole (MON), hákování.

FB

Branky a nahrávky: 54. Gionta (Diaz, Bourque) - 5. Kadri (Kessel, Kostka), 29. Bozak (Kessel, Phaneuf)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Kaberle, Gorges, Markov, Bouillon, Diaz, Yemelin – Cole, Descharnais, Pacioretty – Gionta, Plekanec, Galchenyuk – Armstrong, White, Prust – Moen, Eller, Bourque.
    Toronto Maple Leafs: Scrivens (Reimer) – Aulie, Komisarek, Abbott, Liles, Franson, Kostka – Kessel, Bozak, MacArthur – Lupul, Grabovskij, Kuljomin – Brown, Kadri, McClement – Orr, Komarov, Van Riemsdyk.