Winnipeg – Ottawa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 1:3 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:2 (kon.)
Tampa – Washington 6:3 (kon.) | Boston – NY Rangers 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 1:2 (kon.)
Florida – Carolina 5:1 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (kon.) | Nashville – Columbus 2:3 (po s.n.)
St. Louis – Detroit 6:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 4:2 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:7 (kon.)
Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.)
Boston Bruins
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
New York Rangers
Neděle 20.01.2013, 01:15 • TD Garden, Boston • NHL

Pro tuto chvíli je to všechno. Děkuji Vám za pozornost při sledování našeho přehledu a opět někdy na shledanou. (03:46:08)

Je dobojováno! Boston ve svém úvodním vystoupení v nové sezóně vítězí nad Rangers po přesvědčivém výkonu. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem, hosté hrozili jen v určitých pasážích a v závěrečné třetině nevyužili na srovnání ani minutu a půl přesilovky o dva hráče.

60:00

59:02
    Tak to se tak často nevidí. Rangers hráli bez brankáře, ale chvíli jich bylo na hřišti sedm, což samozřejmě není dovoleno a přichází trest pro hráčskou lavici.

58:20
    Rangers to zkoušejí s prázdnou brankou.

55:04
    Za hákován vyloučen hostující Carl Hagelin.

54:26
    Milan Lucic se chtěl bít, ale sudí mu to neumožnil, ba co víc, posílá ho do šatny s trestem do konce utkání.

48:13
    Bruins právě vstřelili branku!
    Těsný náskok vymazán. Domácí se vrací do vedení o dvě branky díky výborné teči obránce JOHNYHO BOYCHUKA, který si najel až před branku a usměrnil ránu Bergerona! Asistence: Patrice Bergeron.

47:07
    Po poradě s videorozhodčím v Torontu branka není uznána! Zkoumalo se, zda nebyl puk v brance i s lapačkou!

47:07
    Ještě se bude volat video do Toronta!

47:07
    Neskutečný zákrok vytáhl Lundqvist na brankové čáře, když vychytal střelu Davida Krejčího, který už to dával do prázdné!

46:23

46:04
    Rick Nash dostává trest za podražení!

45:53
    Lucic na ledě! Boston hraje ve čtyřech.

45:19
    Boychukovi se povedlo vyhodit a osvobodit Bruins.

44:23
    Oddechový čas pro domácí.

44:23
    Bruins budou hrát minutu třicet ve třech!

44:23
    Nash je sám na branku a byl zahákován Chárou. U nás by to bylo už trestné střílení, ale tady jsou to dvě minuty.

43:53
    Za vražení na hrazení vyloučen Milan Lucic.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 15. Lucic (Krejčí, Ference), 29. Paille (Campbell), 49. Boychuk (Bergeron) - 33. Richards (Nash, Girardi)

Boston Bruins: Rask (Chudobin) - Chára, Boychuk, Ference, McQuaid, Seidenberg, Hamilton - Lucic, Krejčí, Horton -Marchand, Bergeron, Seguin - Bourque, Kelly, Peverley - Paille, Campbell, Thornton.
    Trenér: Claude Julien.

New York Rangers: Lundqvist (Biron) - McDonagh, Girardi, Staal, Stralman, Del Zotto, Bickel - Nash, Richards, Hagelin - Gáborík, Stepan, Callahan - Pyett, Boyle, Kreider - Halpenr, Rupp, Segal.
    Trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Kowal, Lee - Gibbs, Hayer