Břeclav – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 7:2 (kon.) | Tábor – Jablonec n/N 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:10 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Bílina – Milevsko 4:3 (po pr.) | Sokolov – Kobra 9:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
HC Tábor
7:5 (5:0, 0:3, 2:2)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 26.01.2013, 17:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

52:49
    Další ostrý zákrok Jabloneckých. Z ledu se nemůže zvednout Heřmánek. Peřina tak jde na 2 minuty za vražení.

47:17
    Kohouti můžou opět Jablonci utéct, na 2 minuty vyloučen Kadeřábek.

41:51
    Přesilovka pro hosty, na 2 minuty za faul kolenem jde na trestnou kapitán Matušík.

37:38
    Za sekání jde bručet na 2 minuty domácí útočník Roman Šulčík.

33:13
    Havran 2 minuty za zdržování hry, hraje se ve čtyřech.

31:45
    Atak Bříšky na Heřmánka končí dvojitým vyloučením Bříšky 2 minuty za sekání a 2 za podražení.

27:07
    Liška na 2 minuty za podražení.

19:59
    A 2. třetina začne ve čtyřech. Počet hráčů na ledě srovnává sekundu před koncem třetiny Jiří Peřina. 2 minuty za hákování.

19:48
    Heršálek jde opět na trestnou, 2 minuty za podražení.

17:02
    Síly na ledě se vyrovnají. Za podražení je potrestán 2 minutami Luboš Heršálek.

16:39
    Kadeřábek jde na trestnou lavici za podražení. Další dvouminutová přesilovka pro domácí.

12:57
    Vlci se mohou vzpamatovat, zahrají si přesilovku. Tomáš Pechánek dostává 2 minuty za hákování.

05:53
    Jablonec jde na 16 sekund do tří proti pěti. Zeman dostal 2 minuty za sekání.

04:09
    Martin Vašek na 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 4.

02:32
    Radek Seidl na 2 minuty za sekání, přesilovka pro hosty.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 2. Šulčík (Kolomý), 3. Pechánek (Nedorost), 8. Matušík (Hájek), 10. Matušík (Havran), 16. Kellner (Heršálek), 50. Kanov (Černý, Seidl.), 60. Kellner (Matušík) - 24. Kapička (Vařeka, Kedršt), 29. Kapička (Vařeka), 40. Kadeřábek (Červený), 46. Krátký (Tondr), 52. Tondr (Kedršt)

HC Tábor: Klestil – Havran, Hlaveš, Heršálek, Černý, Kakos, Kanov, Liška – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, T. Hájek, Kratochvíl, Matušík, Kolomý, Mrkvička, Perník, Šulčík, Seidl. Trenér: T. Matušík
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (21. Krejbich) - Zeman, Hloušek, Kadeřábek, Klement, Niko, Abraham, Petrmichl, Peřina - Šulc, Mulač, Vašek, Kapička, J. Hájek, Vařeka, Kedršt, Brokeš, Tondr, Bříška, Krátký, Stehno. Trenér: J. Kubsch