2:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Neděle 27.01.2013, 11:25 • Beroun, Na Máchovně 644 • Tipsport liga

89
    Ale je tu další šance Slavie, konkrétně Hurka s Gecovem kombinují na levé straně, centr do vápna na Škodu, výtečná hlavička a opět skvělý zákrok Blahy, který vyškrábl míč nad břevno!

87
    Doležal se pěkně prosadil ve vápně Slavie i přes bránění dvou obránců, vystřelil a "padající list" jen tak tak, že neskončil v bráně! Pěkná individuální akce.

84
    Karol Kisel nesouhlasí s odmávaným ofsajdem a od hlavního sudího Kovaříka dostává žlutou kartu za protesty.

83
    A i na druhé straně se "vytáhl" gólman, Rakovan reflexivně likviduje pokus Javůrka.

83
    Výborný zákrok Martina Blahy proti zakončujícímu Hurkovi! Pěkná akce Slavie, skvělý zákrok gólmana Sigmy.

81
    Avizované střídání je tady, Ordoš odchází, na posledních necelých deset minut na hřiště přichází mladíček Jakub Plšek.

74
    Střídá se, Slavia posílá na hřiště Marka Čepeláka, který nahradí, zřejmě zraněného, Petra Kolaříka.

70
    Slavia právě vstřelila branku!
    Další gólová šance Slavie končí brankou, Jarolím ideálně připravil míč do běhu pro TOMÁŠE MIČOLU a ten s přehledem z pravé strany, pod padajím Blahou, zvyšuje na 2:0.

63
    Sigma střídá, ze hřiště odchází Petr, místo něho přichází Martin.Doležal.

54
    Marcel Gecov centruje z levé strany a na míč si nejlépe ve vápně naskočil MILAN ŠKODA, který přesnou hlavičkou otevírá skóre a Slavia tak vykročila vstříc třetímu vítězství v tomto turnaji.

36
    Velká šance Sigmy, Petr Ševčík se prosadil na pravé straně až do vápna, ale již nestačil překonat včas vyběhnuvšího Čontofalského.

16
    Rozehrával Rober Hrubý, na zadní tyči nabíhá Nitrianský, ale ve skluzu již nedokázal dopravit míč do sítě, chybělo ale málo! První gólová šance utkání.

Martin Dvořák

Branky: 54. Škoda, 70. Mičola

Karty:   84. Kisel (SLA)

SK Slavia Praha: I. poločas: Čontofalský - Nitrianský, Dobrotka, Hubáček, Čonka - Hrubý, Petrák, Zmrhal, Tusjak - Fenin, Červenka
    II. poločas: Rakovan - Dostál, Bortel, Kolařík (74. Čepelák), Juhar - Jarolím, Gecov - Mičola, Kisel, Hurka - Škoda

SK Sigma Olomouc: Blaha – Janotka, Koutný, Škerle, Javůrek – Houska, P. Ševčík – Zahradníček, Ordoš (81. Plšek), Hála – Petr (63. Doležal)

Rozhodčí: Libor Kovařík