Buffalo – New Jersey 4:3 (po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 6:7 (po pr.) | Carolina – Florida 6:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 5:4 (po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:1 (kon.)
Detroit – Chicago 1:2 (po s.n.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (po s.n.) | Columbus – Colorado 2:1 (po pr.)
Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
Dallas Stars
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
St. Louis Blues
Neděle 03.03.2013, 21:10 • American Airlines Center, Dallas, TX • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů na počtenou! (23:51:10)

Zblokované střely: 20:15

Branky a nahrávky: 16. Cole (Roussel, Roy), 19. Roy, 51. Eriksson (Jordie Benn, Eakin), 60. Jágr (Roy, Eriksson) - 5. Perron (Backes, Shattenkirk). Rozhodčí: St. Pierre, St. Laurent - Nowak, Pancich. Diváci: 16663.

Zblokované střely: 9:0 (celkem 20:15)

Dnešní pro evropské fanoušky večerní, pro americké fanoušky odpolední utkání mezi Dallasem a St. Louis končí jednoznačným vítězstvím domácích Hvězd v poměru 4:1. Vítězství se ale nerodilo zas tak lehce, do vedení totiž šli už v páté minutě hosté, když se prosadil David Perron. Do první sirény ale Stars skóre obrátili zásluhou branek Erika Colea a Dereka Roye. Druhá třetina branku nepřinesla, červené světlo se opět rozsvítilo až v 51. minutě, když se trefil Loui Eriksson, v poslední minutě ještě využil přesilovou hru Jaromír Jágr, který se prosadil posedmé v letošní sezóně.

60:00

59:33
    Odpískán dotek hostující střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:01
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku! Derek Roy našel zadovkou zpoza branky přesně hokejku JAROMÍRA JÁGRA, pro kterého už byla rutina skórovat! Asistence: Derek Roy a Loui Eriksson.

58:30
    Hosté sice vyhazují, k čemu jim to je ale v takovou dobu platné.

57:56
    David Perron je vyloučen za hákování, šance Blues na srovnání tak rapidně padá.

57:38
    Hosté se už nyní odhodlali ke hře bez brankáře!

57:10
    Sobotka nabídl dobrou přihrávku Porterovi, ten pouze orazítkoval Lehtonenovy chrániče.

56:48
    Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:20
    Robidas nyní trochu nešetrným zákrokem zastavil postup Oshieho, vše mu u rozhodčích prošlo.

55:30
    Smith sice dobře získal puk, Pietrangelo k němu ale rychle přispěchal a napravil situaci ve prospěch hostujícího celku.

55:08
    Eakinova střela končí na zadním mantinelu.

54:54
    Lehtonen likviduje jak střelu Alexe Pietrangela od modré, tak následnou dorážku Sobotky z bezprostřední blízkosti branky!