San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.) | Columbus – Minnesota 0:3 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.)
Anaheim – Los Angeles 4:3 (3:1 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Minnesota Wild
Pondělí 08.04.2013, 00:01 • Nationwide Arena • NHL

47:55
    Stoner (MNS) podrazil soupeře, Wild tak budou hrát podruhé v této třetině v oslabení.

44:57
    Senoguchi (MNS) hákoval, máme tu přesilovku pro domácí celek.

33:54
    Třetí vyloučení Columbusu. Prospal (CBJ) se sice zlobí, ale hokejkou si protihráče chtěl přitáhnout, to je jasné. Hákování znamenají dvě minuty.

27:54
    Anisimov (CBJ) se dopustil podražení a oslabuje svůj tým. Následuje komerční přestávka.

24:52
    Koivu (MNS) se dopustil nedovoleného bránění, takže si na dvě minuty posedí na trestné lavici.

22:31
    Hákování, to je přestupek, kterého se nyní dopustil Comeau (CBJ) a hosté budou mít první početní výhodu.

18:41
    První vyloučení zápasu. Konopka (MNS) dostává dvě minuty za jasné podražení Calverta v útočném pásmu.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 24. Suter (Pominville, Spurgeon), 36. Coyle (Granlund, Setoguchi), 59. Pominville (Parise)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Leighton) – Johnson, Prout, Goloubef, Wisniewski, Ťutin, Aucoin – Gáborík, Anisimov, Prospal – Foligno, Johansen, Umberger – Atkinson, Gillies, Calvert – Letestu, MacKenzie, Comeau
    Minnesota Wild: Bäckström (Kuemper) – Brodin, Suter, Falk, Stoner, Spurgeon, Prosser – Pominville, Koivu, Parise – Setoguchi, Granlund, Bouchard – Coyle, Brodziak, Clutterbuck – Mitchell, Konopka, Rupp

Rozhodčí: Furlatt, Leggo – Brisebois, Pancich