San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.) | Columbus – Minnesota 0:3 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Hosté zachytili rozehrávku soupeře, Parise se s JASONEM POMINVILLEM řítili dva na jednoho a druhý jmenovaný po přihrávce svého spoluhráče v klidu zakončil do poloodkryté brány. Asistence: Zach Parise.

54:58
    Umberger málem našel skrytou zadovkou v tutovce Goloubefa! Jenže ten byl až tak překvapený, že puk prostě nezpracoval.

47:55
    Stoner (MNS) podrazil soupeře, Wild tak budou hrát podruhé v této třetině v oslabení.

45:43
    Umbergerova skvělá individuální akce! Tenhle útočník zatím nebyl vůbec vidět. Prokličkoval se až před Bäckströma, který musel likvidovat jeho pokus bekhendem.

44:57
    Senoguchi (MNS) hákoval, máme tu přesilovku pro domácí celek.

35:03
    Druhá využitá početní výhoda Wild. CHARLIE COYLE dostal bleskovou a hlavně přesnou přihrávku od Granlunda k pravé tyčce, kam se Bobrovskij jen stěží přesunul, tak rychlý zároveň nebyl, takže odkryté místo nebylo pro hostujícího útočníka problém trefit. Tlak nakonec Minnesota přetavila v zaslouženou druhou branku. Asistence: Mikael Granlund, Devin Setoguchi.

34:57
    Suterova další rána! Ocitl se přitom na pravém kruhu úplně, ale úplně sám. Bobrovskij jen se štěstím zasahuje.

34:20
    Wild tlačí a válcují svého soupeře v útočné třetině! Suter přihrál do rohu kluziště, odkud dostal další přihrávku volný Pominville. Pálil z mezikruží, Bobrovskij jen tak tak zasáhl.

33:54
    Třetí vyloučení Columbusu. Prospal (CBJ) se sice zlobí, ale hokejkou si protihráče chtěl přitáhnout, to je jasné. Hákování znamenají dvě minuty.

30:54
    Gáborík vymyslel parádní akci! Zadovkou našel Letestua, jenž vypálil ihned z první, betony Bäckströma nakonec zasáhly včas.

28:55
    Pominville se dostal k odraženému kotouči poté, co Koivu skvěle zabojoval. Jeho střela z blízkosti ale skončila jen vedle.

27:54
    Anisimov (CBJ) se dopustil podražení a oslabuje svůj tým. Následuje komerční přestávka.

24:52
    Koivu (MNS) se dopustil nedovoleného bránění, takže si na dvě minuty posedí na trestné lavici.

23:13
    Minnesota využívá hned svou první přesilovku utkání a to docela rychle. RYAN SUTER jen tak nahodil puk na branku těsně za modrou čárou, a protože Pominvile s Parisem dobře stínili, zapadla střela snadno za záda Bobrovského. Asistence: Jason Pominville, Jared Spurgeon.

22:31
    Hákování, to je přestupek, kterého se nyní dopustil Comeau (CBJ) a hosté budou mít první početní výhodu.

20:23
    Tohle nebyla dobře rozehraná přesilovka. Brodziak se dokonce dostal do blízkosti Bobrovského, který musel vytasit perfektní zákrok.

18:41
    První vyloučení zápasu. Konopka (MNS) dostává dvě minuty za jasné podražení Calverta v útočném pásmu.

09:42
    Gáborík poprvé ve větší akci! Dostal nádhernou dlouhou přihrávku, byl možná trošičku nevýhodně v úhlu, takže Bäckström nakonec neměl takové potíže Slovákovu střelu polapit.

03:01
    ... skvělý zákrok Bäckströma! Švédský gólman špatně rozehrál za brankou, takže Atkinson situace využil. Bleskově se snažil překvapit, Bäckström neměl puk pod kontrolou, vše ale Wild nakonec zvládli.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 24. Suter (Pominville, Spurgeon), 36. Coyle (Granlund, Setoguchi), 59. Pominville (Parise)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Leighton) – Johnson, Prout, Goloubef, Wisniewski, Ťutin, Aucoin – Gáborík, Anisimov, Prospal – Foligno, Johansen, Umberger – Atkinson, Gillies, Calvert – Letestu, MacKenzie, Comeau
    Minnesota Wild: Bäckström (Kuemper) – Brodin, Suter, Falk, Stoner, Spurgeon, Prosser – Pominville, Koivu, Parise – Setoguchi, Granlund, Bouchard – Coyle, Brodziak, Clutterbuck – Mitchell, Konopka, Rupp

Rozhodčí: Furlatt, Leggo – Brisebois, Pancich