San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.) | Columbus – Minnesota 0:3 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks, vítěznou branku vstřelil SAKU KOIVU!

3 - 1
    Corey Perry (ANA) střelou pod pravý Bernierův beton rozhoduje!

2 - 1
    Jeff Carter (LOA) blafákem do backhandu snižuje!

2 - 0
    Saku Koivu (ANA) blafákem pro změnu do forhendu překonává Berniera!

1 - 0
    Jako první se rozjel Bobby Ryan (ANA) a backhandovým blafákem překonává Berniera!

58:51
    Drew Doughty mohl rozhodnout, puk si potáhl do prostoru mezi kruhy a tvrdou ranou trefuje tyč domácí branky!

56:15
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté vybojovali puk u modré čáry, z levé strany se řítil k domácí brance Kopitar, jeho střelu dokázal Fasth pouze vyrazit před sebe, kde důrazně dorazil kotouč do branky DUSTIN BROWN! Asistence: Anze Kopitar, Justin Williams.

44:54
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Souray pálil od modré na branku hostů, kde se pokoušel kotouč tečovat MATT BELESKEY, Bernier puk zastavuje betony, ale Beleskey ho ještě dokázal zpod jeho výstroje dotlačit do branky! Asistence: Sheldon Souray, Saku Koivu.

44:27
    Domácí si zahrají přesilovou hru pro faulu Jeffa Cartera (LOA), dvě minuty za sekání.

39:31
    Domácí se ale z vedení dlouho neradují. Z rohu kluziště nahazoval Richards kotouč před branku, kde stál sice bráněný JEFF CARTER, ale i přesto dokázal kotouč ze vzduchu sklepnout mezi Fasthovy betony! Asistence: Mike Richards, Brad Richardson.

38:12
    Ale udeřilo na druhé straně. Cogliano vyslal z vlastní modré krásný pas na útočnou modrou, kam si najel COREY PERRY a tváří v tvář Bernierovi posílá kotouč kolem jeho pravého betonu do sítě! Asistence: Andrew Cogliano, Sheldon Souray.

28:00
    Palmieri dostal zpoza branky pobídku od Steckela, sám mezi kruhy ale trestuhodně míjí branku králů!

25:59
    Hosté využívají početní výhodu již po sedmnácti vteřinách, když se od modré prosazuje tvrdou ranou DREW DOUGHTY! Asistence: Dustin Brown.

25:43
    Matthew Lombardi (ANA) potrestán dvěma minutami za podražení, přesilová hra pro hosty.

20:36
    Kyle Clifford (LOA) si při napádaní počínal příliš důrazně, dvě minuty za vysokou hůl.

12:38
    První přesilová hra pro hosty, Sheldon Souray (ANA) vyloučen za hákování.

08:12
    V oslabení se k domácí brance hnal Dustin Brown, backhandový pokus zastavuje Fasth svým pravým betonem!

07:54
    Keaton Ellerby (LOA) vyloučen za nedovolené bránění.

05:34
    Vyloučení na obou stranách, Drew Doughty (LOA) a Bobby Ryan (ANA), oba dvě minuty za hrubost.

04:37
    Jarret Stoll (LOA) vyloučen za vražení na hrazení, přesilová hra pro domácí.

02:54
    Beleskey vybojoval puk u levého hrazení, backhandem ho poslal na najíždějícího KYLEA PALMIERIHO, jemuž při pokusu o blafák kotouč sjíždí z hole a přesně zapadá k pravé tyči! Asistence: Matt Beleskey, David Steckel.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 3. Palmieri (Beleskey, Steckel), 39. Perry (Cogliano, Souray), 45. Beleskey (Souray, Koivu S.), rozh. náj. Koivu S. – 26. Doughty (Brown), 40. Carter (Richards, Richardson), 57. Brown (Kopitar, Williams)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) – Beauchemin, Souray, Allen, Fowler, Lydman, Sbisa – Perry, Koivu S., Ryan – Selanne, Lombardi, Winnik – Beleskey, Steckel, Cogliano – Etem, Dvořák, Palmieri.
    Los Angeles Kings: Bernier (Quick) – Doughty, Regehr, Voynov, Scuderi, Ellerby, Muzzin – Brown, Kopitar, Williams – Carter, RIchards, Clifford – Lewis, Stoll, King – Nolan, Fraser, Richardson.

Rozhodčí: VanMassenhoven, Hebert – Lazarowich, Nowak