Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruňa – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.) | Zaragoza – Atlético 1:3 (kon.) | Levante – Real Betis 1:1 (kon.)

Atlético právě vstřelilo branku!
    To je již pro domácí tým hodně nepříjemný závěr jejich prvoligového účinkování v nejvyšší soutěži, DIEGO COSTA dává do prázdné brány třetí gól Atlética!

90
    No jo, jenže hosté trestají pootevřené "vrata" v obraně Zaragozy, DIEGO COSTA se velice pěknou a výborně umístěnou střelou z voleje prosazuje a hosté znovu vedou!

89
    Zaragoza právě vstřelila branku!
    Tak pozor, HÉLDER POSTIGA doslova dotlačil míč do branky Atlética, poděkovat může Montaněsovi, který se natlačil za obranu Atlética a nakonec mu předložil lahůdkový míč.

89
    Atlético naposledy střídá, ze hřiště odchází Adrián, místo něhož na závěrečné minuty nastoupí Dani Aquino.

88
    Další zaváhání domácí obrany mohl nyní potrestat Óliver Torres, který však z levé strany, z ostrého úhlu, z téměř brankové čáry, posílá míč pouze na břevno!

84
    ARDA TURAN se dokázal prodrat z levé strany až do vápna, při tom dokázal přejít přes dva obránce Zaragozy a ani třetí bránící hráč domácího mužstva mu nakonec nedokázal zabránit vystřelit! Zaváhání domácí obrany tak turecký reprezentant trestá gólem a domácí jsou již jednou nohou ve druhé lize.

77
    Podruhé střídá Atlético, ze hřiště odchází C. Rodríguez, kterého nahradí Arda Turan.

76
    Leo Franco dostává žlutou kartu za faul na Diega Costu, proti němuž musel vyběhnout ze svého pokutového území.

73
    Poslední změna v sestavě Zaragozy, Rubén Rochina nahradí Jorge Ortího.

64
    Zaragoza podruhé střídá, hřiště opouští Víctor Rodríguez, nahradí ho Bienvenu. A střídají i hosté, Raúla Garcíu nahradí Óliver Torres.

58
    Hélder Postiga dostává za zbytečné řeči po neodpískaném faulu žlutou kartu.

46
    Domácí o poločasové přestávce střídají, do druhé půle již nezasáhne Pintér, nahradí ho Movilla.

41
    Koke rozehrává volný kop z levé strany, na míč si naběhl Miranda, který dokonce dopravil míč do brány, ale jeho radost je předčasná, gól neplatí!

35
    Žlutá karta pro faulujícího Tiaga, který za faul ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od vlastní brány dostává žlutou kartu.

28
    Výborná akce hostů, Diego Costa si pohrál s obranou Zaragozy a posílá zpětnou přihrávku na hranici malého vápna, kde "číhá" Koke, ten ale stoprocentní šanci nedává – "z první" posílá míč nad bránu!

15
    Diego Costa se dostává k hlavičce na vzdálenější tyči, ale hlavičkuje pouze do spojnice tyče a břevna, obrovská šance hostů!

12
    Paco Montañés rozehrává, k míči se dostává za pokutovým územím připravený Apoño, který střílí z voleje, skvělá střela! Courtouis vyráží na roh.