Mechelen – Lierse 0:0 (kon.) | Gent – Mons 1:0 (kon.) | Lokeren – Oostende 1:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Leuven 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:0 (0:0)
KV Oostende
Sobota 31.08.2013, 20:00 • Daknam • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:10:40)

Zápas je u konce. Sledovali jsme hodně nezáživnou a hlavně ze strany hostů taktickou bitvu. První poločas branku nepřinesl. Přinesla ho až 54. minuta, kdy skóre otevřel Harbaoui. Domácí se poté zatáhli a 5 minut před koncem ještě mohli inkasovat. Fernando ale trefil pouze boční síť. Lokeren si tak připisuje hodně vydřené tři body. Naopak hosté z§stávají opět venku bez bodu.

90+3
    Zřejmě poslední útok hostů končí v zámezí a vypadá to, že zápas skončí každou chvíli.

90+2
    Lokeren využívá i posledního střídání. Velmi pomalým tempem odchází De Pauw, kterého střídá Saglik.

90+1
    Druhé střídání na domácí straně. Odešel Vanaken, kterého nahradil Leko.

90
    Do pokutového území domácích teď létá jeden centr za druhým. Obrana domácích odolává.

89
    Hostům už moc času nezbývá, navíc domácí hru nyní hodně zdržují.

87
    Rychlý brejk domácích teď zastavuje ofsajd, ve kterém nachytán aktivní Patosi.

86
    Dobrý střelecký pokus Patosiho, ten ale chytá pozorný Kudimbana.

85
    A mohlo být srovnáno! Míč dostal hostující Fernando, ten ale z dobré pozice trefuje pouze boční síť.

83
    Ten je ale směrem dopředu dnes velmi bezzubý.

82
    Rozeběhla se nám poslední desetiminutovka a stále sledujeme stejný obrázek hry. Domácí nikam nespěchají a čekají, co vymyslí jejich soupeř.

81
    Je to tak, domácí poprvé střídají, odchází Remacle, kterého nahrazuje Patosi.

80
    Zatím se ale nepřerušuje a navýšit skóre mohl Remacle, jeho střela však nepřesná.