Mechelen – Lierse 0:0 (kon.) | Gent – Mons 1:0 (kon.) | Lokeren – Oostende 1:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Leuven 1:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:1 (0:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 31.08.2013, 20:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešní večer je to vše, domácí nakonec uhráli bod, když nejprve nedali penaltu, ale o pár minut později se už Etockem radovali. Na počtenou zase příště. (21:54:52)

Statistiky zápasu:

Držení míče: 55:45
    Střely na bránu: 6:3
    Střely mimo: 12:5
    Rohy: 10:5

90+2
    Ještě jedna žlutá karta pro, tentokrát pro domácího Ackera.

90
    Už běží nastavený čas, sudí přidá tři minuty nad plán druhého poločasu.

88
    Utkání sleduje 6533 diváků.

86
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Boi, přichází Staelens.

85
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Messoudi, přichází Gislason.

84
    Oba celky mají k dispozici ještě jednou střídání, především hosté budou jistě chtít ten čas kouskovat.

82
    Deset rohů a osmnáct střel, z toho tlaku alespoň využily Bruggy vyrovnání.

80
    Už běží poslední desetiminutovka zápasu, domácí se zjevně nechtějí spokojit jen s bodem.

77
    Dobrý tah domácí kouče, po dvaceti minutách na hřiště se mu Etock odvděčil vyrovnávající brankou.

74
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Zasloužená odměna a vyrovnání z toho tlaku a přehršle tutovek. Přeci jen gól už byl dlouho ve vzduchu a o vyrovnání se postal střídající GAEL ETOCK. Obešel obránce, přiťukl si s Kabanangou a dopravil míč pohotově do sítě.

72
    Žlutou kartu dostává Geraerts (Oud-Heverlee Leuven).

72
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Azevedo, přichází Ruytinx.

71
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Uchebo, přichází Kabananga.

70
    Penalta tedy nevyužitá, Bruggy si zaslouží vyrovnat, ale někdy je to prostě den blbec.