Třinec – Liberec 3:1 (kon.) | Vsetín – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:0 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 6:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté se dočkávají snížení na rozdíl dvou branek. Prosazuje se PETR ŠKOLOUD, který střelu zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Jan Sonnek.

51:12
    Vyloučeni hráči:

Boleslav – Zdeněk Borovec 2 minuty hrubost.

Vítkovice – Samuel Ollender na 2+2 minuty za hrubost.

46:02
    Ozvala se tyčka boleslavské branky!

45:56
    Vyloučen hráč Boleslavi Petr Kuchta na 2 minuty za sekání.

41:34
    Vyloučen Samuel Ollender na 2 minuty za podražení.

38:17
    Patrik Podsedníček vyloučen na 2 minuty za hrubost.

Lukáš Klok vyloučen na 2 minuty za hrubost.

36:25
    Puk přešel brankovou čáru Svobody poté, co byla posunuta jeho svatyně a navíc byl hráč Boleslavi v brankovišti, tudíž branka nemohla být uznána.

35:31
    Přece jen se dočkávají i hosté! Do samostatného úniku se dostal JAKUB KOTALA, který kličkou do forhendu překonává Svobodu. Asistence: Patrik Podsedníček.

28:02
    Opět to budou hosté, kteří půjdou na trestnou lavici. Tentokrát to jsou rovnou dva hráči. Jakub Suchan na 2 minuty za vysokou hůl a Patrik Podsedníček na 2 minuty za podražení.

24:45
    A další zákrok brankáře Mladé Boleslavi!

23:14
    Boleslav jde opět do čtyř hráčů. Vyloučen hráč Jakub Kotala na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

21:03
    David Bernad vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

20:05
    V brance hostů došlo ke změně v brance. Odchází Jan Pechek, kterého nahradil Ondřej Tomšů.

18:39
    A další vyloučení a to na straně Boleslavi! Patrik Podsedníček si jde odpočinout na 2 minuty za sekání.

18:29
    Vítkovice přicházejí o svou početní výhodu. Ondřej Slováček odpyká dvouminutový trest za hákování.

17:20
    Druhé vyloučení v dnešním zápase. Na trestnou lavici odchází Jaroslav Souček na 2 minuty za faul kolenem.

16:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Další nebezpečný protiútok Vítkovic, který končí v brance Pechka! Němec skvěle přenechal puk RADKU CHURÉMU, který střelou do odkryté branky skóruje. Asistence: Erik Němec, Marek Holý

13:37
    Velká šance Vítkovic. Akce na jeden dotek v podání domácích končí nakonec zblokována!

10:09
    Domácí zvyšují svůj tlak a je to poznat také na jejich akcích, kterou opět proměňují. Trefuje se VOJTĚCH TOMI. Asistence: Slováček.

09:22
    Diváci mohou podruhé křičet "gól" po efektivní střele ERIK NĚMEC, který přesně zavěsil pod břevno boleslavské branky. Asistence: Klok, Demel.

07:24
    Vidíme první branku domácího celku, který otevírá skóre dnešního zápasu. Krásnou střelu za záda boleslavského brankáře umístil ADAM ŠKUTCHAN. Asistence: Jakub Illeš.

06:54
    Efektivní zákrok hostujícího brankáře, který kotouč vyrazil maskou.

03:35
    Velký zmatek před brankou Vítkovic, kde musel zasahovat brankář.

01:46
    Vidíme prvního vyloučeného, který odchází na trestnou lavici. Lukáš Klok si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 8. Škutchan (Illeš), 10. Němec (Klok, Demel), 11. Tomi (Slováček), 17. Churý (Němec, Holý) – 36. Kotala (Podsedníček), 56. Školoud (Sonnek)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Horváth) – Ballner, Blahuta, Česlík, Churý, Gelnar, Holý, Illeš, Němec, Ollender, Škutchan, Slováček, Sysala, Tomi, Bail, Cabák, Černín, Charvát, Demel, Hawlík, Jonáš, Klok, Pop, Štencel
    BK Mladá Boleslav: Pechek (od 20' Tomšů) – Adamík, Bartoš, Bernad, Hřebíček, Kulhánek, Kurka, Lobo, Nedbal, Plíšek, Souček, Borovec, Chvátal, Ďurač, Frolík, Kotala, Kuchta, Marek, Němec, Patoprstý, Podsedníček, Smrčka, Sonnek, Scuhan, Školoud, Verner, Volf