Vsetín – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:5 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 3:1 (kon.) | Kladno – Sparta 4:2 (kon.) | Slavia – Písek 7:0 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Zlín – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.)

Hradec právě vstřelil branku!

O osudu dnešního zápasu je jasno. Pojistku v podobě pátého gólu do prázdné branky přidává MAREK MALINSKÝ. Bez asistence.

59:33
    Pardubice v šesti!

50:37
    Další přesilovka pro Hradec a rovnou pětiminutová! Jakub Martinec totiž dostává 5 minut plus osobní trest do konce utkání za faul kolenem. Trest odpyká David Voženílek.

50:06

Hosté zvyšují na rozdíl dvou branek! Po nenápadném nahození před pardubickou branku se k puku dostal PATRIK MIŠKAŘ a překonal pardubického brankáře. Bez asistence.

47:20
    Martin Hlaváček dostává dvě minuty za podražení. První přesilovka pro Hradec Králové.

44:36
    Filip Zadina hledal některého ze spoluhráčů krásnou přihrávkou před prázdnou bránu, puku se ale ujal pouze hradecký plejer.

43:33
    Hradec bude hrát další oslabení. Za podražení si na dvě minuty odpočine Jaroslav Faltýnek.

42:11
    Jiří Drobný uháněl sám na Husára, střelou a ani následnou dorážkou si na něj ovšem nepřišel!

39:06

Hosté dokonale otáčejí vývoj utkání! Tomáš Zahradník ve vlastním oslabení ujel sám na Husára, ten ho vychytla betonem, ale kotouč se posléze dostal k MARKOVI MALINSKÉMU, který dává třetí gól svého týmu. Asistence: Tomáš Zahradník.

28:33
    Matěj Bažant dostává dvě minuty za hrubost.

38:00

Je vyrovnáno! Filip Hronek se dostal ke střele, kterou ještě pardubický brankář vyrazil před sebe, ale dorážku dojíždějícího TOMÁŠE DRAŠNARA už nepokryl. Asistence: Filip Hronek a David Grančařík.

36:29

JIŘÍ DROBNÝ se rozjel k trestnému střílení, nad ničím nepřemýšel a pohotovým švihem nad Husárovu lapačku snižuje na rozdíl jedné branky. Bez asistence.

35:20
    Hned dva hráči se teď pokusili o dorážku před pardubickým brankářem! Ten se ale roztáhl na brankové čáře a ukrývá kotouč do lapačky.

27:51
    Pardubice právě vstřelily branku!

Domácí jsou nyní lepším týmem a vedou o dvě branky! Pardubcká formace se nastěhovala před hradeckou branku, kde ostřelovala hostujcího brankáře a nejlépe se v předbrankovém prostoru zorientoval FILIP HAVRDA, jenž uklidil kotouč do sítě. Asistence: Andreas Jajcay a Jakub Martinec.

22:39

Domácí jdou do vedení! Filip Kuťák se pokusil o střelu, kterou ale zablokoval obránce, dostal se zpět ke kotouči a viděl za sebou najetého MARTINA HLAVÁČKA, jenž pohotovým švihem trefuje pravý horní roh! Asistence: Filip Kuťák.

17:04
    Tomáš Zahradník se ocitl v obrovské šanci, když vystihl chybnou rozehrávku domácích a objevil se zcela sám před pardubickým brankářem! Toho si položil a chystal se na zakončení backhandem, ale pohořel na Husárově betonu!

19:11
    Po střele Denise Kusého z levé strany zvoní tyč!

14:15
    Hradec bude hrát opět ve čtyřech. Trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jiří Drobný.

11:57
    Emil Veselý dostává dvě minuty za vyhození puku, Pardubice budou tak hrát první přesilovku v zápase.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 23. Hlaváček (Kuťák), 28. Havrda (Jajcay, Martinec) – 37. Drobný, 38. Drašnar (Hronek, Grančařík), 40. Malinský (Zahradník), 51. Miškař, 60. Malinský

HC Dynamo Pardubice: Husár (Červený) – Procházka, Kučera, Franc, Vála, Budík, Benýšek, Panna, Zadina. Vyskočil, Kuťák, Hlaváček, Rohlík, Velínský, Kusý, Hylena, Havrda, Voženílek, Jajcay, Martinec.
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Petric) – Bažant, Souček, Vacek, Čech, Faltýnek, Luštinec, Veselý, Šeda, Zahradník, Hofman, Tvrdík, Hronek, Gančařík, Chalupa, Voříšek, Drobný, Martinec, Malinský, Miškař, Drašnar.