Tottenham – Chelsea 1:1 (kon.) | Aston Villa – Manchester City 3:2 (kon.) | Fulham – Cardiff 1:2 (kon.)
Hull City – West Ham 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – West Brom 1:2 (kon.) | Southampton – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Swansea – Arsenal 1:2 (kon.)
Fulham FC
1:2 (1:1)
Cardiff City FC
Sobota 28.09.2013, 16:00 • Craven Cottage, Londýn (25 700) • Anglická Premier League

90+2
    Cardiff právě vstřelil branku!
    To je neskutečné! Po nevyužité šanci Fulhamu dávají pravděpodobně rozhodující gól hráči City! JORDON MUTCH napřáhl na rohu velkého vápna a nádherně vymetl šibenici Stockdaleovy branky!

90
    Fulham mohl rozhodnout! Richardson nahrával před bránu, Marshall balon sebrat nedokázal a Ruiz jen o milimetry skluzem netrefil balon, který by jinak skončil v síti.

86
    Bent odchází z trávníku, místo něj si jde zahrát Taarabt.

81
    V 81. minutě vystřídal Odemwingieho Bellamy.

73
    Je tu další střídání v kádru hostujícího týmu. Ze hřište odchází Campbell, přichází Maynard.

65
    Berbatov inkasuje od rozhodčího žlutou kartu.

57
    Campbell mohl poslat City opět do vedení! Hostující útočník si naběhl na Gunnarsonův centr, ale sám před bránou vysoko přestřelil. To je už třetí nevyužitá "gólovka" City v zápase.

55
    Cardiff v zápase poprvé střídá. Odchází Kim a jeho místo zaujímá Mutch.

45
    Fulham právě vstřelil branku!
    Na samém konci prvního poločasu domácí vyrovnávají! Střídající BRYAN RUIZ napřáhl ze střední vzdálenosti a levou nohou prostřelil Marshalla.

41
    Ještě před koncem prvního poločasu domácí už podruhé střídají. Místo Kačanikliće přichází Ruiz.

37
    Další velká šance Cardiffu! Campbell hlavičkoval sám před brankářem, ale stejně jako předtím Caulker mezi tři tyče nemířil.

32
    Žlutou kartu viděl Théophile-Catherine.

28
    Hosté mohli přidat svůj druhý gól! Whittingham kopal roh, který mířil na zadní tyč. Tam zaváhal Hangeland a k hlavičce se dostal Caulker, jenž ale z bezprostřední blízkosti mířil nad.

13
    Ač mírně aktivnějším celkem byli doposud domácí, paradoxně se radují hosté! Po rohu se hlavou prosazuje STEVEN CAULKER.

7
    Už v sedmé minutě je tu první střídání zápasu. Ze hřiště odchází zraněný Parker a nahrazuje ho Karagounis.

Branky: 45. Ruiz (Riether) – 13. Caulker (Whittingham), 90+2. Mutch

Karty:   33. Kačaniklić (FHM), 65. Berbatov (FHM) – 32. Théophile-Catherine (CDF)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:17.
    Fulham FC: Stockdale – Hangeland, Riether, Amorebieta, Sidwell – Kasami, Richardson, Parker (7. Karagounis), Kačaniklić (41. Ruiz) – Berbatov, Bent (86. Taarabt).
    Náhradníci: Etheridge – Senderos, Zverotić, Karagounis, Taarabt, Ruiz, Rodallega.

Cardiff City FC: Marshall – Taylor, Caulker (C), Turner, Théophile-Catherine – Whittingham, Medel, Kim (55. Mutch) – Gunnarsson, Campbell (73. Maynard), Odemwingie (81. Bellamy).
    Náhradníci: Lewis – Hudson, Noone, Mutch, Cowie, Maynard, Bellamy.