sk Úterý 01.10.2013, 17:30 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

Štatistiky po tretej tretine:
    Strely: 15-5
    Vylúčenia: 2-0
    Zásahy brankárov: 5-15 (19:44:31)

Tretia tretina bola bezgólová, domáci však v tejto časti hry boli lepším tímom. Vypracovali si veľa šancí, niekoľko z nich čistých gólových, ale mali dosť smoly v zakončení a Bardejov si svoje vedenie ubránil, preto za víťazstvo 3:2 v dnešnom zápase berú všetky 3 body. Ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera.

60:00

59:27
    Hostia sa už nemajú kam ponáhľať, vo svojom útočnom pásme len miešajú puk.

58:52
    Vylúčenie na domácej strane, hákovaním sa previnil Salajka.

58:14
    Peksa na striedačke, Senica so šiestimi hráčmi!

58:14
    Oddychový čas domácich.

58:02
    Šedivého dravý prienik, brankár však vyráža iba na ochrannú sieť.

56:37
    Domáci vo veľkom tlaku, no puk nie a nie spadnúť do bránky.

55:42
    Domáci hráči majú teraz veľká dávku smoly v zakončení, brankár hostí len na poslednú chvíľu zachytil puk na bránkovej čiare.