Chabarovsk – HC Slovan 2:5 (kon.) | Vladivostok – Lev 2:3 (po pr.) | Novokuzněck – CSKA Moskva 2:3 (po pr.)
Novosibirsk – Riga 1:4 (kon.) | Kazaň – Mytišči 4:2 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
CSKA Moskva
Úterý 01.10.2013, 14:00 • Kuznetsk Metallurgists Sports Palace • KHL

Jsme na konci. Dnešní utkání bylo rozhodnuto až v prodloužení zásluhou Maxima Gončarova. Hosté si tak z dnešního zápasu odnáší o bod více než domácí. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký den. (16:19:27)

61:15
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je tu konec zápasu! Další branka od modré čáry, tentokrát ta, která rozhoduje o dnešním vítězi. Autorem branky je MAXIM GONČAROV, který se trefuje přesně k pravé tyčce domácí branky. Asistence: Denis Denisov, Ilja Zubov.

59:59
    Vylučovat se bude na straně domácích. Za držení si trest odsedí Mclean a pustí tak své spoluhráče do prodloužení pouze ve třech.

59:53
    Dnešní utkání se v základní hrací době nerozhodne.

59:09
    Domácí drží kotouč za vlastní brankou.

58:20
    CSKA znovu svírají svého soupeře v útočném pásmu.

58:00
    Čerstvý Žafjarov vybojoval vhazování po levici Proskurjakova.

57:20
    Až nyní se domácí osvobozují, ale jen za cenu nahození na brankáře.

56:59
    Domácím se nedaří ani vystřídat, celá pětice už je poměrně dost zatavená.

56:05
    Hosté nepouštějí svého soka z obranné třetiny.

55:23
    CSKA znovu v útočném pásmu.

55:11
    Domácí to zkouší pouze jen z velkých vzdáleností jako tomu bylo právě teď při střele finského Anttily.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 13. Martynov (Giroux), 41. Mclean (Garejev) – 36. Prochorkin (Denisov), 40. Žarkov, 62. Gončarov (Denisov, Zubov)

Metallurg Novokuzněck: Hovinen (Sorokin) – Martynov, Giroux – Mäntylä, Černov – Aksjoněnko, Kanarskij – Korabejnikov, Skutar – Mclean, Valujskij, Galimov – Anttila, Jemelin, Lapenkov – Kurepanov, Kosourov, Žafjarov – Garejev, Gimbatov, Vyglazov
    CSKA Moskva: Proskurjakov (Staňa) – Pervyšin, Mišarin – Děnisov, Gončarov – Naumenkov, Gimajev – Markov, Zajnullin – Žarkov, Prochorkin, Grigorenko – Zubov, Filppula, Širokov – Ljubimov, Reid, Saprykin – Fefelov, Kamajev, Pereskokov

Rozhodčí: Romasko, Tsypljakov – Aljošin, Ivanov