Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 3:0 (kon.)
Písek – Jihlava 1:4 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:3 (kon.) | Třinec – Zlín 3:4 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 5:4 (kon.)

59:47
    Vhazuje se před Spěšným, u puku Litvínov. Je rozhodnuto!

59:05
    Probíhá poslední minuta utkání, Litvínov vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

57:50
    Vary jsou v útočném pásmu, Harakal je stále v bráně.

57:10
    Hosté už nemají mnoho času a nedaří se jim dostat přes střední pásmo. Vypadá to, že si Litvínov vítězství pohlídá.

56:05

55:30
    Kotouč je za Harakalem, hosté se ale ihned ženou do útočného pásma.

55:11
    Litvínov se brání.

54:05
    Vyloučen domácí Jícha na dvě minuty za držení protihráče. Hosté mají jedinečnou šanci udělat něco s pro ně nepříznivým stavem utkání!

53:37
    Dimitrov z kruhu prověřil Spěšného, ten byl ale připraven!

52:30
    Hosté jsou v útočném pásmu, ale stále se jim nedaří skórovat.

50:31
    Chmelař nahodil za branku a odjíždí střídat.

49:40
    Po dorážce Rubeše má kotouč pod kontrolou Spěšný.

48:57

48:50
    Pospíšil před brankou vystřelil, ale našel jen připraveného Harakala!

48:26
    Stříbrného střelu vyrazil Harakal do rohu!

47:24
    Hosté vyhazují až za Spěšného a šetří tak důležité sekundy svého oslabení.

46:57
    Stříbrný byl za brankou hostí faulován a na trestnou lavici odjíždí Rulík na dvě minuty za podražení.

45:22

Ondřej Vlk

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 15. Chmelař (Sládek, Brzek), 28. Kučera (Stříbrný), 40. Kučera (Jonák, Pospíšil)

HC Litvínov: Spěšný – Šíp, Jonák, Brzek, Vostárek, Moravec, Najman – Kučera, Pospíšil, Stříbrný, Bárdoš, Sládek, Chmelař, Poljanský, Jícha, Sklenička.
    HC Energie Karlovy Vary: Harakal – Bahounek, Binias, Rulík, Soudský, Adam, Truhlář – Svoboda, Osmík, Krliš, Rubeš, Janata, Trapl, Nguyen, Dimitrov, Hubáček, Čupa, Hauzr.

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Folk