Olomouc – Havířov 7:0 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 5:4 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 9:3 (kon.) | Litoměřice – Beroun 5:1 (kon.) | Třebíč – Most 1:2 (kon.)
Kadaň – Jihlava 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Banes Motor České Budějovice
5:4 (2:1, 2:3, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 12.10.2013, 17:00 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

Domácí tak nádherné utkání zvládají o něco lépe a získávají dva body do prvoligové tabulky. To je vše z Budvar arény a já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:45:12)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Motor České Budějovice.
    Rozhodující branku dal VÁCLAV SKUHRAVÝ a přihrál bonusový bod na stranu domácího celku.

Michal Broš zkusil vystřelit pod břevno, ale to nezvládl a hosté tak odjíždějí pouze s jedním bodem!

Marek Vaniš zkoušel bekhendový blafák, ale neuspěl.

Tomáš Nouza zkusil zastavit před Halmošim, ale podjel a neuspěl.

Václav Skuhravý zvedl puk lehce nad beton a posílá Motor do vedení!

Lukáš Pabiška bekhendovou střelu nezvládl.

Samostatné nájezdy začínají.

Nájezdy začnou hosté.

Dalších pět minut na rozhodnutí nestačilo, na řadě budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Lenc se otočil s pukem před Halmošim a ten na poslední chvíli puk vyrazil betonem.

63:51
    Domácí asi dostali pokyn dovést zápas k nájezdům.

63:40
    Oddechový čas pro domácí.

63:40
    Hra se po zakázaném uvolnění stěhuje do obranného pásma Motoru.

63:12
    Velkou chybu udělal Bohunický, ale Melka s Ondřejem ji nevyužili, protože ztroskotali na připraveném Valentovi.

62:32
    Mikulík vyváží až k Halmošimu.

62:16
    Motor je lepší, chce rozhodnout ještě před nájezdy.

Lukáš Dvořák

Branky a nahrávky: 10. Vráblík (Ondřej), 16. Posmyk (Skuhravý), 26. Skuhravý, 27. Vráblík (Ondřej, Kuchejda), rozh. náj. Skuhravý – 6. Jiránek (Rys, Kulich), 23. Broš, 23. Nouza (Protivný), 25. Lenc (Broš)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – Novák, Moravec, Posmyk, Vráblík, Chmelíř, Prokop, Semrád – Kotalík, Melka, Skuhravý – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, Prokeš, Vaniš – Mavrojanidis, Přibyl, Třetina – Bárta
    BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Pojkar, Bohunický, Jindra, Protivný, Kulich, Kurka – Nouza, Výborný, Pabiška – Vrbata, Mikulík, Rys – Broš, Koudelka, Jiránek – Loskot, Lenc, Demel

Rozhodčí: Blecha – Kreuzer, Polonyi