Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 3:0 (kon.)
Písek – Jihlava 1:4 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:3 (kon.) | Třinec – Zlín 3:4 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 5:4 (kon.)
Piráti Chomutov
5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 12.10.2013, 12:30 • SD ARÉNA - hala B • Extraliga staršího dorostu

Ode mne je to pro dnešek vše, u dalšího hokejového on-line přenosu pro onlajny.com se budu těšit na shledanou! (14:39:26)

Piráti tak v patnáctém kole porážejí vedoucí Spartu. Po ustrašené první třetině, kdy měli navrch hosté, se domácí vzpamatovali a ve zbytku zápasu dominovali. Za hosty stříleli góly Kolář a Svoboda, za domácí se trefil dvakrát Strunz a po jednom gólu přidali Petr Macháček, David Kaše a František Wágner.

60:00

59:23
    Polesný vystihl rozehrávku a vystřelil jen těsně vedle Lukešovy brány.

58:35
    Dufek sám před brankářem nedokázal doklepnout puk za jeho záda.

58:19
    Úmyslný ofsajd Pirátů.

58:08
    Puk je mimo ledovou plochu.

57:16
    Kotouč projel brankovištěm Pirátů, sparťané už zvedali ruce, ale brankovou čáru puk nepřejel.

57:02
    Seniovovu střelu si opět pohlídal Lukeš.

56:44
    Procházka vystřelil za jízdy mimo.

56:19
    Zakázané uvolnění Sparty.

55:24
    Kalina vystřelil na Lukeše, který puk vyrazil před sebe a pak zázračně zakročil proti dorážce Hozáka. Fantastický zákrok pravou paží.

54:27
    Puk je na domácí střídačce. Vyletěl tam z hole Jana Páleníka (CHM), který si jde odsedět dvouminutový trest.

53:36
    Tomáš Jandus mířil do pravého horního rohu, Lukeš proti jeho střele pohotově zakročil.

52:56
    Puk se nebezpečně odrazil k pravé tyči hostující brány, Pírs puk přikryl vyrážečkou.

51:26
    Kašpar z nápřahu napálil levou tyč Pírsovy brány!

50:36
    Vyloučeni jsou Martin Strunz (CHM) – 2 minuty za hrubost a Matěj Kolář (SPA) – 2 minuty za nedovolené bránění.

50:13
    Piráti drží soupeře pod velkým tlakem.

49:07
    Procházka pálil velice tvrdě z prostoru mezi kruhy, puk jen o centimetry minul bránu.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 21. Petr Macháček (David Kaše, Páleník), 27. Strunz (Aleš Macháček), 35. David Kaše (Páleník), 38. Strunz (Hlaváček), 44. Wágner – 18. Kolář (Hozák, Martin Svoboda), 25. Martin Svoboda

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Kozák – Matyáš Svoboda, A. Macháček, P. Macháček, Kašpar, Adámek, Rohla, Dufek, Toman, D. Kaše, Wágner, Strunz, Taraška.
    HC Sparta Praha: Pírs – Kalina, Duben, Knobloch, Kazda, Kolář, Bureš – M. Jandus, T. Jandus, Martin Svoboda, Zářecký, Lojka, Seniov, Zídek, Hrala, Polesný, Hozák, Procházka.